Maciej Stuhr o stanie zdrowia ojca… Podziękował medykom

W zeszłym tygodniu syn Jerzego Stuhra poinformował o złym stanie zdrowia aktora. Teraz Maciej zamieścił na swoim profilu wpis, w którym podziękował opiece medycznej za uratowanie jego ojca.

Maciej Stuhr o chorobie ojca

W jednym z ostatnich podcastów „WojewódzkiKędzierski” Maciej Stuhr poinformował o tym, że jego ojciec obecnie przebywa na OIOM-ie. Aktor zapytany został wówczas przez prowadzących o to, czym aktualnie jego ojciec dojeżdża do pracy.

 Przypomnijmy, że 76-letni aktor w październiku zeszłego roku spowodował wypadek samochodowy będąc pod wpływem alkoholu. Co więcej, Jerzy uciekł z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy poszkodowanemu.

Ostatecznie aktor został skazany na grzywnę pieniężną w wysokości 12 tysięcy złotych, a także trzyletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Ponadto wpłacił 5 tysięcy na rzecz Funduszu Pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem.

ZOBACZ TAKŻE: Jerzy Stuhr jest na OIOM-ie

Podczas rozmowy z Wojewódzkim i Kędzierskim, Maciej Stuhr poinformował o tym, że jego ojciec przebywa w szpitalu. Po pytaniu prowadzących na temat tego, czym aktualnie dojeżdża Jerzy Stuhr do pracy, jego syn odpowiedział:

„Mój tata jest na OIOM-ie i niczym nie dojeżdżaWózkiem inwalidzkim czasem jedzie sobie na spacer.”

Wpis Macieja Stuhra o stanie zdrowia ojca

Kilka dni po tych słowach na profilu Macieja Stuhra pojawił się wpis, w którym aktor podziękował za wsparcie dla swojego chorego ojca. Co więcej, zwrócił się także do personelu medycznego ze Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” w Zakopanem, za „uratowanie życie” swojego taty.

Bardzo dziękuję wszystkim za słowa wsparcia i życzenia zdrowia dla Ojca. Przed wszystkim zaś, w imieniu rodziny, bardzo dziękuję calemu zespołowi OIOM-u ze Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” w Zakopanem pod wybitnym kierownictwem pana profesora Marcina Zielińskiego, za wspaniałą opiekę i uratowanie życia naszego pacjenta. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Zdjęcie Maciej Stuhr o stanie zdrowia ojca…  Podziękował medykom #1

Warto wspomnieć, że 76-letni aktor dziesięć lat temu zachorował na nowotwór krtani. Wówczas Stuhr pokonał chorobę, jednak w międzyczasie przeszedł udar oraz zawał serca. Teraz aktor walczy z nawrotem raka.

Kim jest Jerzy Stuhr?

Jerzy Stuhr to jeden z najwybitniejszych polskich aktorów. Urodził się 18 kwietnia 1947 roku w Krakowie. Jest absolwentem polonistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej. Pracował w teatrze, a także na uczelni jako wykładowca i rektor.  W swojej karierze zagrał w takich produkcjach jak:  „Seksmisja”, „Wodzirej”, „Kiler”, „Pogoda na jutro”, „Obywatel”, „Historie miłosne” oraz „Kiler-ów 2-óch”.

Udostępnij: