Wojewódzki ujawnił treść przykrego sms-a od Lewandowskiego

W ostatnim odcinku podcastu prowadzonego przez Kubę Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego, jako gość pojawił się Jakub Błaszczykowski. Podczas rozmowy, temat skierował się na domniemane napięcia między nim a Robertem Lewandowskim. W trakcie dyskusji, Wojewódzki przytoczył anegdotę związaną z piłkarzem, ujawniając treść pewnej wiadomości tekstowej od niego, co wywołało spore zdziwienie.

Kariera Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki jest postacią szeroko rozpoznawaną w świecie polskiej rozrywki, zdobywając popularność jako juror w programie "Idol". Jego wyrazisty humor i charyzma szybko przysporzyły mu licznych fanów, co zaowocowało własnym programem na antenie Polsatu, który z czasem przeniesiony został do TVN. 

Zdjęcie Wojewódzki ujawnił treść przykrego sms-a od Lewandowskiego #1

Aktualnie, Wojewódzki wraz z Piotrem Kędzierskim prowadzą podcast w Onet- “WojewódzkiKędzierski”. 

Wojewódzki o smsie od Lewandowskiego

W ostatnim z odcinków gościem dziennikarzy był Jakub Błaszczykowski. Były piłkarz pojawił się w podcaście z związku z niedawną premierę filmu o nim pt. “Kuba”. Podczas dialogu z Błaszczykowskim, Wojewódzki i Kędzierski poruszyli kwestię zarobków piłkarzy i potencjalnego narcyzmu Lewandowskiego. 

W tym momencie Wojewódzki opowiedział o incydencie z udziałem Lewandowskiego, który miał miejsce kilka lat temu. Po wspólnie spędzonym czasie, na którym zrobiono humorystyczne zdjęcie i opublikowano je w mediach społecznościowych, Lewandowski nieoczekiwanie przesłał Wojewódzkiemu wiadomość tekstową, co zaskoczyło gospodarza. Wojewódzki podkreślił, że na innej okazji, podczas urodzin Lewandowskich, był jedyną osobą, która nie dokumentowała wydarzenia za pomocą zdjęć w mediach społecznościowych.

Poznaliśmy się wiele lat temu. Mieliśmy prywatne spotkanie u mnie w domu parę lat temu. Zrobiliśmy sobie śmieszne zdjęcie w kuchni, które wrzuciłem w mediach społecznościowych. Ku memu zdziwieniu dostałem od niego SMS-a o treści “jeśli będziesz wrzucał zdjęcia po spotkaniach ze mną, to przestaniemy się spotykać”. Ja wtedy pomyślałem “to bardziej ty aspirujesz do mojego świata niż ja do twojego”. Natomiast byłem ciekaw, czy to jest zmiana, bo gdy byłem parę lat temu na jego urodzinach i prosili, by nie robić zdjęć, to byłem jednym z nielicznych, który tych zdjęć nie robił. A wszyscy inni wrzucali je w mediach społecznościowych

Błaszczykowski odniósł się do pytania dziennikarzy, podkreślają, że aktualnie nie ma kontaktu z byłym kolegą z boiska: 

“Myślę, że nawet w filmie widać, że Robert zmienił się w sposobie postrzegania naszego konfliktu. Każdy z nas potrzebował czasu, aby dojść do wniosku, że mieliśmy zbyt duże ego” – odpowiedział Jakub.

Udostępnij: