Najnowsze wieści o stanie zdrowia księżnej Kate - "Był zdenerwowany i zły"

Kilka tygodni temu księżna Kate przekazała w poruszającym oświadczeniu, że zmaga się z nowotworem. Jaki jest stan zdrowia ukochanej Williama?

Żona księcia Williama po przeprowadzonej w styczniu poważnej operacji brzucha, w emocjonującym wystąpieniu emitowanym przez BBC 22 marca, ujawniła, że zmaga się z nowotworem i rozpoczęła chemioterapię.

Księżna Kate, ciesząca się ogromną sympatią poddanych, w styczniu przeszła operację, która zmusiła ją do czasowego wycofania się z oficjalnych obowiązków. Początkowo pałac Buckingham nie podawał dokładnych przyczyn zabiegu, co skłoniło do licznych spekulacji na temat stanu jej zdrowia. W ostatnim oświadczeniu księżna wyjaśniła, że badania przeprowadzone po operacji wykazały obecność nowotworu, co doprowadziło do konieczności rozpoczęcia profilaktycznego leczenia, w tym chemioterapii.

Wykryto u mnie chorobę nowotworową. Zespół medyczny zalecił mi poddanie się chemioterapii – ogłosiła Księżna Walii w oświadczeniu

W swoim wzruszającym wystąpieniu księżna dziękowała za wsparcie i miłość, które otrzymała w tym czasie od rodziny, bliskich i wielu osób, w tym także poddanych Brytyjczyków.

Jaki jest stan księżnej Kate?

Od kiedy w mediach pojawiło się oświadczenie księżnej Kate o tym, że choruje na raka, nie ma dnia, w którym w mediach nie pojawiają się artykuły dotyczące jej stanu. Najnowsze doniesienia z amerykańskiego magazynu "People" przynoszą optymistyczne wieści, sugerując, że leczenie księżnej przebiega pomyślnie i panuje wokół niej pozytywna atmosfera.

Mimo że szczegóły dotyczące rodzaju nowotworu i metody leczenia nie zostały ujawnione przez Pałac, źródła bliskie rodzinie królewskiej podają, że księżna Kate ma za sobą wsparcie księcia Williama, który nie tylko zajmuje się dziećmi, ale również stanowi ogromne oparcie dla żony w tych trudnych chwilach. William ma być sfrustrowany ciągłymi medialnymi doniesieniami na temat stanu zdrowia jego żony.

Był zdenerwowany i zły z powodu spekulacji - przekazał "People" były pracownik Williama.

Informator magazynu "People" podkreślił, że książę jest zdeterminowany, aby wspierać Kate w jej drodze do wyzdrowienia, mimo nieustannych plotek.

Kate wyzdrowieje, a William jej pomoże - dodaje informator magazynu.

Zdjęcie Najnowsze wieści o stanie zdrowia księżnej Kate - "Był zdenerwowany i zły" #1

Udostępnij: