Sprawdź, jakich premier filmowych możemy spodziewać się w 2022 roku. Ten rok zapowiada się obiecująco, warto poczekać na te filmy!

„Legalna blondynka 3”

Reese Witherspoon w roli Elle Woods po raz kolejny powróci w Nowym Roku. W 2022 roku na ekrany kin trafi „Legalna blondynka 3”! To zabawna opowieść o uroczej blondynce, która ma słabość do różowego koloru i psów rasy chihuahua. Ale jednocześnie jest zawzięta, zdeterminowana i za wszelką cenę dąży postawionego sobie celu.

Pracę nad filmem cały czas trwają, ale wciąż nie wiadomo kto poza Reese Witherspoon w nim zagra. Spekuluje się, że w obsadzie znajdzie się Emmet, filmowy mąż blondynki, grany przez Luke’a Wilsona i jej przyjaciółki, czyli Margot (Jessica Cauffiel) oraz Paulette (Jennifer Coolidge).

„Blondynka”

Netflix pracuje nad adaptacją bestsellerowej powieści Joyce Carol Oates po tytułem „Blondynka”. To poruszająca opowieść o Normie Jeane Baker, kobiecie którą cały świat znał jako Marilyn Monroe. To historia nieszczęśliwej celebrytki i idealizowanej blondynki, które życie było naznaczone było wieloma dramatami, smutkiem i wielką tęsknotą za prawdziwą miłością. Autorka w swojej książce przedstawia historię kultowej amerykańskiej artystki, która w pewnym momencie się zagubiła. Film zobaczymy już w przyszłym roku, a główną rolę wcieli się Ana de Armas.

„Elvis”

W Nowym Roku będziemy mieli okazję obejrzeć biografię króla rock and rolla. Film będzie przedstawiał pierwsze i ostatnie lata kariery Elvisa Presleya. Reżyser Baz Luhrmann poświęci dużo uwagi jego relacjom z matką (Maggie Gyllenhaal) oraz menedżerem Tomem Parkerem (Tom Hanks). W główną rolę z kolei wcieli się Austin Butler.

„Avatar 2”

To długo wyczekiwana kontynuacja dzieła Jamesa Camerona. Premiera filmu ma mieć miejsce 16 grudnia 2022 roku. Dekadę po premierze pierwszej części powrócimy na Pandorę, by ponownie śledzić losy Jake`a i Neytiri, którzy tworzą szczęśliwą rodzinę. Jednak ich sielanka zostaje zakłocona przez obcych którzy atakują planetę celem zdobycia bogactw naturalnych. To zmusi bohaterów do opuszczenia domu, odkrycia nowych rejonów planety i podjęcia walki o ochronę tego, co dla nich najcenniejsze.

Udostępnij:


Sklep


Zobacz więcej

subscribe img