Serial „Rodzinka.pl” przyczyną rozwodów? „Niektóre z tych rodzin, już przeszły do historii"

Tomasz Karolak zdecydował się w jednym z wywiadów wyjawić bolesną prawdę na temat serialu stacji TVP, w którym grał przez niemal dekadę. Serialowy Ludwik Boski nie ukrywa, iż praca na planie serialu "Rodzinka.pl" niekorzystnie wpłynęła na relacje aktorów z bliskimi. Aktor rzucił zupełnie inne światło na produkcję, którą swojego czasu pokochali Polacy.

Serial Rodzinka.pl zniknął z anteny TVP

Serial opowiadający o losach rodziny Boskich emitowany był na naszych ekranach od 2011 roku. Przez niemal dekadę cieszył się sporą oglądalnością, a fani tej produkcji nie ukrywali, iż wieść o zakończeniu zdjęć na planie była dla nich zaskoczeniem. Przypomnijmy, że na początku 2020 roku Telewizja Polska poinformowała o zakończeniu prac na planie serialu, co było również ogromnym zaskoczeniem dla aktorów w nim grających.

Tomasz Karolak również nie ukrywa, że wieść o zakończeniu "Rodzinki.pl" była dla niego zaskoczeniem. Niemniej jednak z biegiem czasu spojrzał na produkcję stacji TVP z innej perspektywy. Jak podkreśliła w szczerym wywiadzie, który udzielił Monice Jaruzelskiej:

Teraz cenię sobie bardzo, że mogę pobyć z rodziną. To mnie kręci. Ja grałem przez 10 lat sztuczną rodzinę. To jest psychologicznie ciekawe, że stworzyliśmy sztuczną rodzinę, która przebywała ze sobą więcej niż my w naturalnych rodzinach. I to spowodowało zaburzenia. U wszystkich nas. Cena za „Rodzinkę.pl” jest ogromna.

Serial Rodzinka.pl przyczynił się do rozpadu rodzin?

Nie da się ukryć, że wielu widzów z zazdrością patrzyło na tytułową "Rodzinkę.pl". Jak się okazuje, tak było również w przypadku członków rodzin aktorów, którzy widzieli, jak świetną rodzinę tworzą Boscy, a sami nie mogli się porozumieć ze swoimi partnerami w realnym życiu.

Nasze rodziny, nie mając nas, patrzyły na to, jaką my świetną rodzinę budujemy w telewizji. To jest to, co nas dotknęło, również chłopaków grających nasze dzieci.

Jak się okazuje, nie wszystkie rodziny zdołały przejść tę próbę. Niektórzy najzwyczajniej nie udźwignęli sytuacji, co doprowadziło do rozwodów. Tomasz Karolak w kilku gorzkich słowach podsumował skutki serialu, w którym przyszło mu grać niemal przez dekadę.

To było bardzo trudno przejść. Niektóre z tych rodzin, niestety, już przeszły do historii. Taka jest prawda- podsumował grę na planie Rodzinki.pl.

Udostępnij: