Szykuje się gorący powrót! Channing Tatum powraca na ekrany w roli Magic Mike'a, w kontynuacji hitowej produkcji, inspirowanej prawdziwą historią aktora. Zatańczy swój „Ostatni taniec” i po raz trzeci zaprezentuje striptizerskie umiejętności.

  Channing Tatum powraca w „Magic Mike 3”!

  Mamy wspaniałą wiadomość dla fanek Channinga Tatuma. Aktor po raz trzeci wcieli się w rolę głównego bohatera w filmie „Magic Mike3”. Zatańczy swój „Ostatni taniec” i zaprezentuje striptizerskie umiejętności.

  O czym będzie najnowszy film?

  Trzecia część filmu będzie już ostatnią. „Magic Mike 3” to zwieńczenie opowieści o grupie seksownych tancerzy. Tym razem Mike poleci do Londynu, by móc zawalczyć o marzenia i zatańczyć na wielkiej scenie.

  Aktor w mediach społecznościowych, zdradził o czym będzie film:

  Będziemy mieć silną, właściwie nawet silniejszą niż Mike, bohaterkę. Nigdy nie tworzyliśmy tradycyjnej historii miłosnej i to też z całą pewnością nie będzie typowa historia miłosna. Chcę, aby ten film był wypełniony radością i zabawą. Wykorzystamy najbardziej szalone ruchy taneczne, jakie istnieją, aby dostarczyć widzom spektakularne widowisko. To będzie Super Bowl wśród filmów o striptizie.  Kiedy premiera filmu?

  Premiera filmu odbędzie się w 10 lutego 2023 roku. Choć początkowo planowano, że ostatnia część serii zadebiutuje jedynie na platformie HBO Max, to ostatecznie zdecydowano produkcja trafi na duże ekrany.

  Zobacz oficjalny zwiastun:

  Kogo zobaczymy na ekranie?

  U boku Channinga zobaczymy Salmę Hayek, która niespodziewanie zastąpiła obsadzoną wcześniej Thandiwe Newton. Na ekran powrócą Caitlin Gerard i Gavin Spokes, znani z poprzednich części.

  Za reżyserię filmu odpowiada Steven Soderbergh, twórca pierwszej odsłony serii, a scenariusz został napisany przez Reida Carolina, który pracował nad historiami „Magic Mike” i „Magic Mike XXL”. Scenarzysta najnowszej części filmu podzielił się z widzami przedsmakiem fabuły:

  To będzie coś w rodzaju połączenia komediowego stan-upu Amy Schumer, spektakularnego show z udziałem tancerzy Beyonce, którzy akurat zdjęli koszulki oraz 'Alicji w Krainie Czarów'. To opowieść o kobiecie, która utknęła na okropnym pokazie ze striptizem w rodzaju Chippendales i zaczyna się zastanawiać: 'Co ja tu, do cholery, robię?!'. Wtem na scenę zeskakuje z sufitu Magic Mike. A ona decyduje się wejść do króliczej nory i odpowiedzieć sobie na pytanie: ‘Czego tak naprawdę pragnę?

  ZOBACZ TAKŻE: „Na Zachodzie bez zmian” to film, który trzeba obejrzeć

  Udostępnij:

  Sklep