Nowy film Christophera Nolana to będzie BOMBA. Zobacz zwiastun „Oppenheimera”!

Najnowszy film Christophera Nolana, reżysera takich hitów jak „Interstellar”, „Mroczny Rycerz”, czy „Dunkierka”, zapowiada się BOMBOWO. Choć na ekranach kin zagości dopiero latem 2023 roku, już teraz możecie zobaczyć oficjalny zwiastun superprodukcji „Oppenheimer”.

  „Oppenheimer”- o czym będzie ten film?

  Tytułowym bohaterem superprodukcji jest fizyk Robert Oppenheimer (w tej roli Cillian Murphy), profesor na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley. Naukowiec w czasie II wojny światowej, był dyrektorem naukowym tajnego amerykańskiego programu badawczego, znanego jako Projekt Manhattan. To rządowe przedsięwzięcie miało na celu opracowanie pierwszej w pełni kontrolowanej broni atomowej. Punktem kulminacyjnym tajnych badań, była udana detonacja bomby atomowej w ramach eksperymentu Trinity w 1945 roku.

  Z tego powodu Oppenheimer został nazwany ojcem bomby atomowej i przeszedł do historii! Niestety sukces naukowca okazał się mieć bardzo gorzkie konsekwencje... I choć o fabule filmu, jak na razie wiadomo nie wiele, to na pewno ten biograficvzny film rzuci światło na wiele tajemnic z życia genialnego fizyka.

  Zwiastun filmu „Oppenheimer”

  Zobacz zwiastun filmu „Oppenheimer”:

  To może być największy hit 2023

  Choć na ekranach kin film zadebiutuje dopiero 21 lipca 2023 roku, to zwiastun już teraz budzi wielkie emocje. Niektórzy uważają, że najnowszy film Christophera Nolana, może stać się największym hitem nadchodzącego roku!

  Superprodukcja powstała na podstawie nagrodzonej Pulitzerem książki Kaia Barda i Martina J. Sherwina, pod tytułem „Amerykański Prometeusz. Triumf i tragedia Roberta Oppenheimera".

  W obsadzie filmu znalazło się wiele znanych gwiazd! Oprócz Cilliana Murphy`ego w tytułowej roli, na ekranie wystąpią: Matt DamonRobert Downey Jr. i Emily BluntJosh HartnettFlorence PughRami MalekGary OldmanCasey Affleck, czy Benny Safdie.

  Nolan o swoim najnowszym filmie: „najtrudniejsze przedsięwzięcie w karierze”

  W jednym z wywiadów Christopher Nolan przyznał, że film „Oppenheimer” był najtrudniejszym przedsięwzięciem w całej jego dotychczasowej karierze:

  To historia o ogromnym zasięgu i skali – powiedział. Mieliśmy duże wyzwania logistyczne i duże wyzwania praktyczne. Ale dzięki niezwykłej ekipie udało się pokonać trudności. Jestem podekscytowany tym, co mój zespół był w stanie osiągnąć.

  ZOBACZ TAKŻE: Co warto obejrzeć na Netfliksie w STYCZNIU?

  Udostępnij: