„Pan Samochodzik i Templariusze” wkrótce na Netflix!

„Pan Samochodzik i Templariusze” to nowy film Netfliksa, oparty na jednej z najpopularniejszych powieści dla młodzieży, autorstwa Zbigniewa Nienackiego. Właśnie pojawił się plakat promujący nową polską produkcję! Kiedy premiera i kto zagra główną rolę? Odpowiadamy!

  Wiele polskich nowości na Netfliksie w 2023 roku

  Netflix już w styczniu zapowiedział, że nadchodzący rok będzie ekscytujący. Na platformie pojawi się aż dwanaście nowych polskich filmów i seriali. Netflix zapowiada ogromną różnorodność gatunków, kilka nowości oraz ukłon w stronę klasyki. Jedną z nowości będzie film „Pan Samochodzik i Templariusze”, oparty na jednej z najpopularniejszych powieści dla młodzieży, autorstwa Zbigniewa Nienackiego.

  Widzowie przeżyją z bohaterami rodzinne emocje, sensacyjne intrygi i sekrety, nastoletnie dylematy, kobiecą odwagę czy trudne procesy poszukiwania własnej tożsamości. Wśród premier znajdą się

  „Pan Samochodzik i Templariusze”- o czym będzie ten film?

  Jak głosi oficjalny opis filmu:

  Znany historyk sztuki, łowca skarbów oraz właściciel niezwykłego samochodu wpada na trop skarbu templariuszy, który jest kluczem do wielkiej mocy, mogącej zachwiać równowagą dobra i zła na świecie. Wspierany przez zaprzyjaźnionych harcerzy Pan Samochodzik rozpoczyna wielki wyścig z czasem i wrogą organizacją, którego stawką jest dziedzictwo rycerskich zakonów.

  https://www.facebook.com/netflixpolska/photos/a.579784988898815/2317902398420390/

  ZOBACZ TAKŻE: 15 najlepszych cytatów z filmu "Sami swoi"

  Oficjalny opis książki od wydawcy:

  Pan Tomasz, przedstawiający się czasem jako Tomasz Włóczęga, przez przyjaciół nazywany Panem Samochodzikiem, przezwisko swoje zawdzięczał niezwykłemu wehikułowi, odziedziczonemu po wuju-wynalazcy.  Samochód ten, choć szpetny, "skrzyżowanie czółna z taczką", jak wyrażali się o nim złośliwi - miał niesłychane możliwości: posiadając silnik Ferrari 410 mógł pędzić z szybkością 280 km na godzinę. Dzięki zastosowanej śrubie spełniał rolę łodzi motorowej.  Tym pojazdem pan Tomasz wyruszył w Polskę, aby rozszyfrować kolejną historyczną zagadkę, schwytać złodziei i przemytników usiłujących wykraść cenne zabytkowe przedmioty.  Świetnie się szuka skarbów, ale... lepiej, żeby nikt w tym nie przeszkadzał... A tymczasem śladem poszukiwań pana Samochodzika w zamkach krzyżackich i siedzibach templariuszy podążają pewni Duńczycy oraz podejrzana grupka polskiej młodzieży. Aby znaleźć skarb potrzebna jest niemała wiedza, spryt i... dużo szczęścia. Kto będzie miał go więcej? 

  Kogo zobaczymy na ekranie?

  W roli głównej jako Pan Samochodzik wystąpi Mateusz Janicki. Oprócz niego na ekranie zobaczymy Piotra Segę, Kalinę Kowalczuk i Olgierda Blecharza. Reżyserem filmu jest Antoni Nykowski.

  Kiedy premiera nowego filmu?

  Film Pan Samochodzik i Templariusze będzie miał premierę na Netfliksie w drugiej połowie 2023 roku. Dokładna data nie została jeszcze podana, lecz Netflix zapowiada, że nowy film zobaczymy już wkrótce.

  Udostępnij: