Dziś wielka premiera kinowego HITU „Szybkich i wściekłych 10”!

Zawrotna prędkość, pisk opon, wciągająca akcja i niesamowite efekty specjalne! Na odsłonę kolejnego filmu z serii fani czekali aż dwa lata. Premiera światowego hitu ma miejsce już dziś w piątek, 19 maja. Kto wybiera się do kina na „Szybkich i wściekłych 10”?

  „Szybcy i wściekli 10”- o czym będzie ten film?

  Jedni ich kochają, a inni nienawidzą… Jedno jest pewne, dziesiąta część kinowego hitu to będzie jazda bez trzymanki! Zapnijcie pasy!

  W ciągu wielu misji i wbrew przeciwnościom losu Dom Toretto i jego rodzina przechytrzyli i prześcignęli każdego wroga na swojej drodze. Teraz muszą zmierzyć się z najgroźniejszym przeciwnikiem, z jakim kiedykolwiek mieli do czynienia.

  Kto pojawi się w najnowszej odsłonie hitu?

  W rolach głównych ponownie uwielbiani: Vin Diesel jako Dominic Toretto, Jordana Brewster jako Mia, Tyrese Gibson jako Roman, Michelle Rodriguez jako Letty oraz Sung Kang jako Han. W filmie pojawią się także Charlize Theron, Nathalie Emmanuel i Scott Eastwood. Nie zabraknie nowych gwiazd: Rita Moreno zagra babcię Doma, zaś Jason Momoa głównego antagonistę. Reżyserem jest Louis Leterrier.

  ZOBACZ TAKŻE: Justyna Kowalczyk wspomina męża. Jej słowa rozdzierają serce

  Córka zmarłego Paula Walkera w "Szybkich i wściekłych 10"!

  Kilka dni przed premierą hitu, media obiegła informacja o gościu specjalnym, który pojawi się w przedostatniej części serii. Chodzi o córkę tragicznie zmarłego Paula Walknera! Meadow wyjawiła, że pojawi się w najnowszym filmie z serii! Jej występ ma być sposobem na oddanie hołdu ojcu. Córka Walknera podzieliła się na Instagramie zdjęciem z planu i wspomniała o tym, że wychowywała się na tych filmach:

  https://www.instagram.com/p/CsGYE2grel1/?utm_source=ig_web_copy_link&igshid=MzRlODBiNWFlZA==

  Przypomnijmy, że Paul Walkner był związany z "Szybkimi i wściekłymi" od początku cyklu, w filmie wcielał się w postać Briana O'Connera, policjanta pracującego pod przykrywką, który początkowo infiltruje środowisko nielegalnych wyścigów samochodowych

  Gwiazdor serii "Szybcy i wściekli" zginął tragicznie w 2013 roku w wyniku wypadku samochodowego. Ostatni raz można go było zobaczyć w siódmej części serii, do której zdjęć niestety nie zdołał już dokończyć.

   

  Udostępnij: