Co nowego w październiku na Disney+?

„Gdy wieczory robią się coraz dłuższe, a dni stają się coraz chłodniejsze, czy jest lepszy sposób na spędzenie tej jesieni niż zaszycie się w domu z Disney+?” Platforma przekonuje, że nie! Co nowego w październiku na Disney+? Przedstawiamy propozycje nowych filmów i seriali, wśród których na pewno znajdziesz coś dla siebie.

  Co nowego w październiku na Disney+?

  Disney+ przygotował dla swoich użytkowników wiele nowości i kontynuację ulubionych hitów:

  Fani Marvela mogą odetchnąć z ulgą – czas oczekiwania na drugi sezon „Lokiego” w październiku nareszcie dobiega końca. Na miłośników wciągających dokumentów czeka m.in. poruszająca historia legendy hip-hopu Tupaca Shakura i jego matki w serii „Dear Mama”.
  |

  Październik oznacza również nadejście najbardziej upiornego czasu w roku, a Disney+ zapewnia mnóstwo halloweenowych smakołyków. Od nowego serialu „Gęsia skórka”, inspirowanego mrożącymi krew w żyłach książkami R.L. Stine'a, po film „Nawiedzony dwór”, a także wywołujące dreszcze klasyki, takie jak „Hokus pokus” i „Miasteczko Halloween” (oba obchodzą w tym roku swoje 30. urodziny!) - w październiku nie zabraknie filmów i seriali do obejrzenia.

  „Loki” sezon 2

  Historia rozgrywa się po wydarzeniach z szokującego finału. Loki musi walczyć o duszę TVA. Razem z Mobiusem i innymi powracającymi postaciami przemierzają multiwersum w poszukiwaniu Sylvie, Renslayer i Miss Minutes. Odkryją prawdę, co to oznacza mieć wolną wolę i większy cel.

  „Nawiedzony dwór”

  Film powiada historię samotnej matki Gabbie (Rosario Dawson), która odkrywa, że dom, w którym mieszkają z synem, jest nawiedzony przez napastliwe duchy. Licząc, że uda się jej przywrócić rodzinny spokój, Gabbie zbiera ekipę rzekomych specjalistów od duchów, którzy mają pomóc wypędzić z domu nadprzyrodzone istoty.

  „Dear Mama”

  Bardzo osobista pięcioodcinkowa seria, która przeczy konwencjom tradycyjnej opowieści dokumentalnej, przedstawiająca pouczającą historię matki i syna, Afeni i Tupaca. Afeni Shakur była rewolucjonistką, intelektualistką i głosem ludu. Stała się ulubienicą feministek w latach 70. i przywódczynią ruchu wśród męskiego środowiska Partii Czarnych Panter. Tupac był raperem i poetą, politycznym wizjonerem i filozofem, który dał się poznać jako jeden z największych artystów rapowych wszech czasów. Ich historia to opowieść o możliwościach i sprzecznościach w Stanach Zjednoczonych od czasów rewolucyjnego zapału do najbardziej wyrazistej dekady kultury hiphopowej.

  Udostępnij: