„Polki dają w szyję” - kabareciarze z Neo-Nówki ostro reagują na słowa Kaczyńskiego!

Nie milkną echa po kolejnej skandalicznej wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego o rzekomym „dawaniu w szyję” przez młode Polki. Po słowach prezesa PiS w mediach zawrzało, a teraz oliwy do ognia dolali kabareciarze Neo-Nówki, którzy jak zawsze nie gryźli się w język. Nie mieli litości dla byłego premiera.

Jarosław Kaczyński o „Polkach dających w szyję”

Wypowiedzi polityków na różne tematy niejednokrotnie elektryzowały Polaków. Tym razem to słowa Jarosława Kaczyńskiego odbiły się szerokim echem w przestrzeni publicznej, kiedy po raz kolejny uderzył w kobiety.

ZOBACZ TAKŻE: „Nie doszacowaliśmy poziomu absurdu” – Neo-Nówka reaguje na słowa Tuska i zapowiada update skeczu

Prezes Prawa i Sprawiedliwości podczas spotkania z wyborcami w Ełku poruszył kwestię niskiej dzietności. Według Kaczyńskiego wpływ na coraz mniejszy przyrost naturalny w naszym kraju ma nadmierne spożywanie alkoholu przez Polki.

Jeżeli się utrzyma taki stan, że do 25. roku życia dziewczęta, młode kobiety, piją tyle samo, co ich rówieśnicy, to dzieci nie będzie- stwierdził Kaczyński.

Z ust prezesa mogliśmy również usłyszeć, iż „mężczyzna, aby popaść w alkoholizm, musi pić nadmiernie przeciętnie przez 20 lat, a kobieta tylko dwa”.

Na powyższe słowa nie zostali obojętni kabareciarze z Neo-Nówki, którzy ostro podsumowali wypowiedzi prezesa PiS.

ZOBACZ TAKŻE: „Zanim trzy razy kurski zapieje”. Neo-Nówka odświeży swój skecz Wigilia?

Neo-Nówka reaguje na słowa Kaczyńskiego

Od czasu skeczu „Wigilia 2022” kabaret Neo-Nówka cieszy się wyjątkowo dużym zainteresowaniem. To właśnie w nim zawarli gorzką refleksję na temat bieżącej sytuacji politycznej w naszym kraju. Tym razem również nie mogło zabraknąć ich komentarza. Kabareciarze ostro podsumowali, to co „wylało” się z ust Jarosława Kaczyńskiego. Uznali, że powyższe słowa Kaczyńskiego są początkiem kolejnej „wojenki polsko-polskiej”.

Jak trzeba być skrzywdzonym, żeby tak nienawidzić kobiet? Kolejny podział i wojenka Polska vs Polska start. Czy naprawdę musimy się cały czas tak wzajemnie na*******ać?- napisali na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Politycy opozycji również nie kryją złości i już zapowiedzieli złożenie przeciwko prezesowi PiS wniosku do komisji etyki poselskiej.

Chcemy ukarania Jarosława Kaczyńskiego, żeby zanim Kaczyński będzie mówił o „dawaniu sobie w szyję”, walnął się w łeb. To będzie najlepsza nauczka dla prezesa PiS na przyszłość- skomentował wypowiedź Kaczyńskiego Robert Biedroń.

Udostępnij: