Napisał książkę, o której nikt nie słyszał. Stała się hitem dzięki TikTokowi!

TikTok kojarzy nam się głównie z portalem dla nastolatków, na którym publikowane są zabawne filmiki, czy wyzwania. Tymczasem dzięki aplikacji, czytelnicy oszaleli na punkcie książki Lloyda Devereuxa Richardsa. Po 11 latach od wydania, powieść niespodziewanie stała się bestsellerem!

  Napisał książkę, o której nikt nie słyszał. TikTok sprawił, że stała się bestsellerem!

  Lloyd Devereux Richards to prawnik i ojciec trójki dzieci. Mężczyzna w wolnym czasie, aż przez 14 lat pisał swoją powieść „Stone Maidnes”.

  Książka opowiada o antropolożce biura terenowego FBI w Chciago – Christine Prusik. Kobieta na przestrzeni lat miała do czynienia z wieloma niecodziennymi sprawami, jednak aktualnie czeka ją spore wyzwanie. Musi się zaangażować w śledztwo dotyczące seryjnego mordercy, który dusi młode kobiety, a ich ciała wrzuca do stromych wąwozów północnej Indiany. Jego wizytówką są kamienne figurki. Christine już gdzieś wcześniej je widziała. Przypominają jej one o mrocznej przeszłości.

  Gdy Richards wydał powieść w 2012 roku, zainteresowanie było niewielkie, a sprzedaż nie szła tak, jakby tego chciał… W zeszłym tygodniu jego córka, zdecydowała się podzielić tą historią na TikToku. W opublikowanym przez siebie filmiku opowiedziała o wydanej przez tatę książce i tym jaki jest szczęśliwy, nawet jeśli nie stała się ona bestsellerem.

  @stonemaidens

  After 25 years of little hope, this happened. Never give up! #stonemaidens #booktok #authorsoftiktok #1bestseller

  ♬ stuff we did - favsoundds

  ZOBACZ TAKŻE: Kobiety o tych imionach osiągną w życiu sukces. To prawdziwe lwice

  Ta książka to hit TikToka!

  Niespodziewanie jej nagranie stało się viralem, a filmik obejrzano ponad 40 milionów razy. To sprawiło, że wydana 11 lat temu powieść, niespodziewanie stała się hitem! Nawet trafiła do najlepiej sprzedających się książek Amazona tygodnia!

  Córka autora, w kolejnych filmikach podziękowała widzom. Pokazała, jak jej tata zareagował na niespodziewaną sławę i jak się wzruszył, czytając pozytywne komentarze i widząc ogromny odzew użytkowników TikToka.

  @stonemaidens

  It’s a beautifully written thriller on Amazon 🥹❤️ #stonemaidens #booktok #authorsoftiktok #thrillerbooks #books

  ♬ original sound - e

  Powieści na razie nie znajdziemy na półkach polskich sklepów. Ale kto wie, może niespodziwana popularność sprawi, że już niedługo bedziemy mogli ją przeczytać?

  Udostępnij: