Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu "Walczący z Prawdą zawsze znajdzie Boga"

Miłość

znak cytatu W życiu spotykasz tylko jedną osobę z którą lecą iskry od samego początku. Wymowne spojrzenia, aluzje i gra gestów. Cała reszta to jak odpalanie pustej zapalniczki. 

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie ci, co najwięcej wiedzą, ale ci, co są zdolni do miłości, otrzymują pierwsi laskę wiary.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Miłość nie ma blonde. Ona zawsze jest taka sama. I nie ważne jak długo trwa. Ważne jak głęboko. Ta miłość, to tak jakby ktoś wlał w ciebie całe swoje życie w jednej sekundzie i ty musisz z tym żyć.

Miłość

znak cytatu Jest taka miłość, która nie umiera, choć zakochani od siebie odejdą.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Jak trudno jest miłować - ale jak warto jest miłować!

Miłość

znak cytatu Największą motywacją do życia, jest świadomość, że gdzieś tam jest ktoś, kto widzi w Tobie więcej niż Ty sam w sobie widzisz.

Miłość

znak cytatu Słyszałam, że jesteś graczem. Zagrajmy więc w pewną grę. Zasady są proste. Kto pierwszy się zakocha - przegrywa.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Największą chorobą naszych czasów nie jest trąd czy gruźlica,lecz raczej doświadczenie tego, że się jest nie chcianym, porzuconym, zdradzonym przez wszystkich. Największym złem jest brak miłości i miłosierdzia, okrutna obojętność wobec bliźniego, który wyrzucony został przez margines życia w skutek wyzysku, nędzy, choroby.

Miłość

znak cytatu Tak, martwię się o Ciebie. Wiesz dlaczego? Bo są tacy ludzie w życiu, na których szczęściu zależy Ci bardziej niż na swoim.

Miłość

Zobacz więcej