To pierwszy taki przypadek w historii programu „Nasz nowy dom”! Remont został przerwany!?

Wczorajszy odcinek programu „Nasz nowy dom” przyniósł nieoczekiwane trudności, które były przyczyną dalszego przeprowadzania remontu. Co takiego się wydarzyło?

„Nasz nowy dom” remont został przerwany?

Program "Nasz nowy dom" to nie tylko program o remontach, ale również o nadziei na lepsze jutro dla ludzi w potrzebie. Pod wodzą Elżbiety Romanowskiej i jej ekipy, w ciągu zaledwie kilku dni, dokonywane są niesamowite metamorfozy wnętrz, które przekształcają życie uczestników.

Jednakże, przed wczorajszym odcinkiem pojawiły się zapowiedzi na oficjalnych profilach w mediach społecznościowych, sugerujące, że po raz pierwszy w historii programu istnieje ryzyko nieukończenia remontu.

Remont domu w Chojnicach przerwany

Wczorajszy odcinek programu skupił się na historii pani Agaty, mieszkającej w Chojnicach z dwójką dzieci. Kiedy Elżbieta Romanowska i jej ekipa przybyli, by przeprowadzić remont ich mieszkania, rodzina już wyjechała na wakacje. Niestety, podczas prac remontowych pojawiły się nieoczekiwane problemy.

Kiedy przyjechałam do Chojnic poznać panią i pani całą rodzinę, udało się to. Poznałam was wszystkich. Panią i dwójkę fantastycznych dzieciaków: Matyldę i bardzo energicznego, rezolutnego chłopca - pani syna. Kiedy dowiedzieliście się, że remont się odbędzie, pojechaliście na wakacje, a my ten remont fizycznie rozpoczęliśmy. Wtedy dostaliśmy bardzo złą wiadomość… - powiedziała Elżbieta Romanowska

Ojciec syna bohaterki programu nie wyraził zgody na udział swojego dziecka w programie. W związku z tym, telewizja była zobowiązana uszanować jego decyzję. Nie tylko nie mogła pokazać chłopca w odcinku, ale także nie mogła nawet użyć jego imienia.

Zwróciliśmy się z prośbą o zgodę do pani męża, ale odmówił. Oczywiście ma do tego prawo. Bardzo chcielibyśmy opowiedzieć całą waszą historię, ze wszystkimi bohaterami, ale po prostu nie możemy tego zrobić. Jest mi bardzo przykro, bo to jest fantastyczny chłopak, ale w związku z tym nie możemy ani go pokazać, ani nawet wymienić jego imienia. Musimy działać zgodnie z prawem - przekazała prowadząca

W końcu remont został ukończony, jednak chłopiec nie był obecny podczas pierwszego oglądania odnowionego mieszkania. Dopiero po wyłączeniu kamer dołączył do mamy i siostry.

Udostępnij: