Dokument o sekcie tancerzy z TikToka podbija Netflixa!

Netflix ujawnił ciemną stronę TikToka w swoim nowym serialu dokumentalnym, który przedstawia kulisy działania niebezpiecznej sekty. Miniserial "Diabelski taniec: Sekta 7M z TikToka" opowiada tę wstrząsającą historię.

Dokument o sekcie tancerzy z TikToka podbija Netflixa!

W 2022 roku rodzice jednej z tiktokerek ujawnili, że ich córka została wciągnięta do sekty religijnej i stracili z nią kontakt, co wywołało burzę w internecie. Okazało się, że organizacja, która kontrolowała życie swoich członków, to 7M Films, założona przez pastora Roberta Shinna. Obiecywali aspirującym tancerzom z mediów społecznościowych sławę, bogactwo i zbawienie w zamian za przynależność.

Zdjęcie Dokument o sekcie tancerzy z TikToka podbija Netflixa! #1

ZOBACZ TAKŻE: Oświadczenie księżnej Kate!

„Diabelski taniec” o czym jest ten serial?

"Diabelski taniec" to tytuł serialu dokumentalnego na Netflixie, który zdobywa popularność w mediach społecznościowych, szczególnie w USA. Serial opisuje historię grupy tiktokowych tancerzy.

Członkowie znanej z TikToka grupy tanecznej zostają omamieni przez sektę podającą się za firmę menedżerską. Jedną z tancerek jest Miranda Wilking, którą rodzina za wszelką cenę próbuje wyrwać ze szponów organizacji. Pozostali artyści i byli członkowie, którym udało się uciec, próbują na nowo ułożyć sobie życie, ale prawdziwy proces terapeutyczny rozpoczyna się dopiero wówczas, gdy wspólnymi siłami postanawiają stawić czoła machinacjom swojego prześladowcy.

Niebezpieczna sekta na TikToku- szokujące!

W 2022 roku internet obiegł apel tiktokerki Melanie Wilking i jej rodziców, którzy poinformowali, że jej 25-letnia siostra Miranda Derrick zerwała z nimi kontakt oraz z bliskimi przyjaciółmi, tracąc kontrolę nad swoim życiem przez zobowiązania wobec 7M Films. Melanie i Miranda zaczęły swoją karierę w sieci od wspólnych tanecznych filmików, więc fani byli zdezorientowani, gdy na profilu Melanie pojawiały się tylko jej solowe występy. Początkowo niektórzy myśleli, że Miranda próbuje odciąć się od toksycznej rodziny. Kiedy apel rodziny Mirandy stał się viralem, internauci po raz pierwszy usłyszeli o sekcie, w którą miała się wplątać.

Apel Melanie Wilking oraz jej rodziców, Kelly i Deana, wywołał ogrom kontrowersji wokół organizacji 7M Films, sugerując, że Miranda jest wykorzystywana i manipulowana przez założyciela sekty, Roberta Shinna. Okazało się, że ludzi takich jak Miranda jest więcej. Wielu z nich również zajmowało się tańcem i wszyscy należeli do organizacji 7M Films, którą zarządzał pastor.

W dokumencie wypowiadają się także inni tancerze związani z 7M Films, tacy jak Aubrey Fisher, Kylie Douglas i Kevin "Konkrete" Davis. Oni również byli pod wpływem pastora Shinna, który izolował ich od ich wcześniejszego życia i czerpał zyski z ich pracy, pobierając procent od ich zarobków. W dokumencie Netflixa pokazane są nagrania kazań pastora, w których nakłaniał członków 7M do zerwania kontaktów z rodzinami, obiecując im życie wieczne.

 

Udostępnij: