Ujawniano, co Lewandowski powiedział Mbappe po przegranym meczu! Czyżby była to „przepowiednia”?

Niestety Polska zakończyła już swój udział na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej. Po przegranym dla naszej drużyny spotkaniu z Francją kamery uchwycili, jak Robert Lewandowski rozmawia na murawie z Kylianem Mbappe. Francuscy dziennikarze ujawnili, co Lewy miał powiedzieć do zawodnika Paris Saint-Germain.

Tegoroczne Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, których gospodarzem jest Katar, z pewnością zapiszą się w pamięci nie tylko polskich zawodników, ale oczywiście i kibiców. Polska po raz pierwszy od 36 lat wyszła z grupy i zakwalifikowała się do 1/8 finału mistrzostw. Niestety rywal polskiej drużyny był silniejszy. Francja pokonała Polskę 3:1 i tym samym nasza drużyna zakończyła swoją rywalizację na tegorocznym Mundialu.

Po przegranym spotkaniu na boisku kamery uchwyciły, jak kapitan polskiej reprezentacji rozmawia ze zdobywcą dwóch goli w tym spotkaniu Kylianem Mbappe. Jak powszechnie wiadomo, obaj piłkarze darzą się ogromną sympatią, a według francuskich mediów ponoć 24-letni zawodnik Paris Saint-Germain nalegał na to, aby Robert Lewandowski dołączył do jego drużyny po odejściu z niemieckiego kluby Bayern Monachium.

O czym rozmawiał Lewandowskim i Mbappe?

Widzowie, którzy oglądali starcie Polski i Francji z pewnością zwrócili uwagę, że po zakończonym meczu Lewy rozmawiał z Mbappe, jednak jak dotąd nie było wiadomo, co dokładnie było tematem tej dyskusji. Jak ujawnił „RMC Sport”, Polak miał powiedzieć francuskiemu napastnikowi, że Francja po raz kolejny wygra Mundial.

Wygrasz to - miał powiedzieć Lewy do Mbappe

Czyżby słowa, które miał skierować do francuskiego piłkarza kapitan naszej reprezentacji miały być prorocze? Przypominamy, że to właśnie Francja wygrała ostatni Mundial, którego gospodarzem była Rosja. Jeśli „przepowiednia” Lewego się potwierdzi, Francja dokona tego jako pierwsza reprezentacja od 60 lat. Podobne osiągnięcie ma już na swoim koncie Brazylia, która sięgnęła po puchar Mistrzostw Świata w 1958 oraz 1962 roku. Warto dodać, że wcześniej dokonali tego także Włosi (w 1934 oraz w 1938 roku).

https://www.youtube.com/watch?v=MAAmf8gPHvM

Udostępnij: