Bartosz Gelner zażartował ze śmierci Jana Pawła II w “DDTVN”. Prowadzący złapał się za głowę...

W niedzielnym wydaniu “Dzień Dobry TVN” gośćmi programu byli aktorzy serialu “Szadź”. Podczas rozmowy Bartosz Gelner zażartował sobie z Jana Pawła II. Prowadzący nie krył zaskoczenia.

Gelner zażartował ze śmierci Jana Pawła II?

Podczas niedzielnego wydania Dzień dobry TVN jednymi z gości zasiadającymi na kanapie porannego pasma byli Bartosz Gelner oraz Piotr Trojan, którzy występują w serialu stacji TVN „Szadź”.

W związku ze zbliżającą się premierą telewizyjną kolejnego sezonu serialu, aktorzy opowiedzieli nieco o tym, co widzowie będą mieli okazję oglądać na antenie stacji TVN:  


Gramy w górach. Nagle pojawiamy się w zupełnie innym świecie, gdzie mieszkańcom nie podoba się, że zjawia się Piotr Wolnicki. Ale cieszymy się, że kończymy czwartym sezonem. Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść – opowiadał Bartosz Gelner.

Po krótkiej rozmowie z prowadzącymi: Pauliną Krupińską i Damianem Michałowskim, aktorzy zaprosili widzów

Zapraszamy drogich widzów "Dzień Dobry TVN" na serial "Szadź 3" dzisiaj o… - zaczął Trojan…

Nagle przerwał mu Bartosz Gelner, który podał godzinę i tym samym nawiązał do godziny śmierci Jana Pawła II

Dzisiaj o 21.35, prawie 21.37. Tuż przed szkołą. Aby mieć czarne myśli w stosunku do edukacji – powiedział Gelner.

Słowa aktora spotkały się z wielkim zaskoczeniem prowadzących. Damian Michałowski aż złapał się za głowę i nie dowierzał temu, co przed chwilą usłyszał.

Kim jest Bartosz Gelner?

Bartosz Gelner to aktor młodego pokolenia, który znany jest widzom między innymi z serialu „Barwy Szczęścia” oraz „Szadź”, a także produkcji filmowych takich jak: Sexify”, „Gry rodzinne”, czy „Pokolenie Ikea”.  

ZOBACZ TAKŻE: Bartosz Gelner o związku z Magdaleną Cielecką

Prywatnie Bartosz jest partnerem starszej o 16 lat aktorki Magdalena Cieleckiej. 

Serial „Szadź”

„Szadź” to niewątpliwie jeden z najbardziej elektryzujących seriali ostatniego czasu. W główną postać Piotra Wolnickiego, seryjnego mordercy, wciela się Maciej Stuhr. Do tej pory w telewizji wyemitowane zostały zostało 2. sezony „Szadzi”, a w jesiennej ramówce znalazł się kolejny. Do tej pory trzecia odsłona serialu pojawiła się na platformie Player.

 

Udostępnij: