To w tym wieku popęd seksualny kobiet sięga zenitu! Naukowy mają na to dowody

Na temat tego, kiedy kobiety odczuwają największy popęd seksualny, przeprowadzano już wiele badań. Najnowsze wnioski przedstawiają jasne stanowisko naukowców.

Rzadkie uprawianie seksu a problemy zdrowotne. Najbardziej narażeni są… mężczyźni

Naukowcy sprawdzili, jak zainteresowanie współżyciem wpływa na długość życia. Okazuje się, abstynencja ma zdecydowanie gorszy wpływ na mężczyzn, niż na kobiety.

Benchowanie - nowy i coraz bardziej niebezpieczny trend

Trendy w randkowaniu to dziś niemal norma. Czym jest "benching" i co oznacza w relacji "benchowanie"?

Coraz więcej ofiar trendu "cookie jarring" - Czym jest i jak działa?

Jednym z coraz popularniejszych trendów w randkowaniu jest "cookie jarring". Co to takiego i jak wpływa na dzisiejsze randkowanie?

10 bolesnych oznak, że to czas na… rozstanie

Rozstanie z partnerem to trudna decyzja, ale czasem jest nieuniknione, gdy związek zaczyna się psuć. Oto 10 oznak, które mogą wskazywać, że to najwyższy czas na to, by każde z …

Czy kobiety naprawdę szukają mężczyzn podobnych do swoich ojców?

Pytanie o to, czy kobiety szukają mężczyzn podobnych do swoich ojców, jest tematem wielu badań i dyskusji. Czy faktyczni kobiety przy wyborze mężczyzn podświadomie kierują się chęcią posiada faceta podobnego do ich ojców?

Dlaczego kobiety decydują się na związek z żonatym mężczyzną?

Często słyszymy o trudnych związkach, ale związek z żonatym mężczyzną, który nie chce zostawić dla nas żony, to już inna kategoria. Takie relacje towarzyszą nam od wieków i niestety, wciąż są obecne w naszym społeczeństwie

Czym jest anti-ghosting w relacjach? Nowy trend podbija sieć

Relacje międzyludzkie w sieci są coraz ważniejsze, ponieważ coraz więcej osób korzysta z internetu i mediów społecznościowych jako głównego sposobu na komunikację. Jednym z trendów, który zyskuje na popularności jest anti-ghosting.

Jak pokazać mężczyźnie, że naprawdę Ci zależy?

Wydaje się banalne, ale nie zawsze tak jest. Sporo kobiet ma problemy z okazywaniem uczuć swojemu partnerowi. Jak to zmienić?

Jak przyciągnąć miłość? Witchcraft staje się coraz bardziej popularny!

Czym są miłosne rytuały i jak je odprawiać? Jak sprawić, że uczucie w związku nie wygaśnie? Oto kilka cennych wskazówek.

Zakazane prezenty na Dzień Kobiet. One mogą sygnalizować, że mężczyzna zdradza swoją partnerkę

Wiele pań, które w Dzień Kobiet otrzymuj prezenty, nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że ich mężowie mogą mieć romans z innymi kobietami. Jakie prezenty najczęściej kupują faceci, którzy zdradzają żony?

Czy można wybaczyć zdradę partnera? 5 kroków do odbudowy związku

Jak naprawić związek po zdradzie?

NASTĘPNA STRONA