Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Czy ty umyślnie mnie nie rozumiesz?

Życie

znak cytatu Pod koniec dnia, pod koniec roku, spójrz wstecz i pomyśl sobie: było różnie. Bywało źle. Bywało może nie tak znowu najgorzej? Chyba dałam radę. Chyba dałem radę. Żyję. Nie zawiodłem przesadnie najbliższych. Nadal utrzymuję się na powierzchni. Pomogłam. Zadzwoniłem. To proste rzeczy, ale to z prostych rzeczy złożona jest codzienność. I gdy codzienność wywołuje w Twojej głowie spokój, to wtedy żadne „jutro” nie jest straszne. Właśnie takiego „wczoraj” Ci życzę.

Życie

znak cytatu Wielkość nie służy okazji, wielkość okazję chwyta.

Życie

znak cytatu Większość ludzi chętnie wierzy w to, w co wierzą inni...

Życie

znak cytatu Wszystko jest walką, ale wierzę w przeznaczenie.

Życie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Życie

znak cytatu Pamięć to śmietnisko podświadomości.

Życie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Bo właśnie upodlenia duchaUgina wolnych szyję do łańcucha.

Życie

znak cytatu Serce zawsze jest za tym, by ratować, co się da.

Życie

znak cytatu Czasem można pobłądzić, kochać nieodpowiednią osobę, płakać nad drobnostkami, ale to jedynie zbliżyło nas do miejsca, w którym jesteśmy. Wszyscy popełniamy błędy, mamy rozterki i żale z przeszłości. Ale każdy z nas ma siłę by ukształtować nowe dni w swą przyszłość. Każda rzecz, która przytrafia nam się w życiu przygotowuje nas do tego, co ma jeszcze nadejść.

Życie

Zobacz więcej