Horoskop miłosny dla singli i zakochanych na drugą połowę PAŹDZIERNIKA 2022!

Niemal każdy z nas chciałby wiedzieć, co nas czeka w nadchodzących dniach. Sprawdź, czy to może właśnie teraz czeka na Ciebie miłość. Które znaki zodiaku przeżyją rozkwit w związku, a kto musi uważać, żeby nie stracić bliskiej osoby? Poznaj horoskop miłosny dla wszystkich znaków zodiaku na drugą połowę października.

Horoskop miłosny: Baran (21.03 - 20.04)

Barany będące w związkach muszą pamiętać o tym, aby nie tylko siebie stawiać na pierwszym miejscu. Wprowadźcie do swojego zachowania nieco więcej empatii, a na pewno wyjdzie wam to na dobre.

Single mogą liczyć na liczne romanse, jednak na prawdziwą miłość jeszcze przyjdzie czas. Możecie jednak się spodziewać miłych chwil, które pozwolą wam sprawdzić, czego tak naprawdę chcecie.

ZOBACZ TAKŻE: Osoby spod tych znaków zodiaku są nieskazitelnie dobre! Sprawdź, czy do nich należysz!

Horoskop miłosny: Byk (21.04 - 21.05)

Koniunkcja planet sprawi, że Byki zauważą swoje wady, jeżeli chodzi o życie w związku. Zrozumiecie, że chorobliwa zazdrość i kontrolowanie partnera nie wyjdzie wam na dobre. Być może tak właśnie objawiacie lęk przed stratą ukochanej osoby. Mniej zazdrości a więcej miłości.

Samotne Byki muszą jeszcze uzbroić się w cierpliwość, gdyż nadal będziecie cieszyć się beztroskim życiem singla.

Horoskop miłosny: Bliźnięta (22.05 - 21.06)

Bliźnięta będące w związkach mogą poczuć się nieco odrzucone przez swojego partnera. Zamiast doszukiwać się jego kolejnych wad, może warto porozmawiać, aby nie zaprzepaścić łączącego was uczucia. Każdy kryzys można pokonać, a później związek smakuje jeszcze lepiej.

Dla samotnych Bliźniąt gwiazdy szykują prawdziwą gratkę. Zobaczcie, czy w pobliżu was nie ma kogoś spod znaku Wagi. To właśnie gotowa na miłość Waga może pojawić się na waszej drodze.

Horoskop miłosny: Rak (22.06-22.07)

Raki nie będą za bardzo się skupiać na romantyzmie w swojej relacji, ale będziecie chcieli zatroszczyć się o swoich bliskich. Zostanie to docenione, jednak czasami warto pomyśleć o sobie i swojej drugiej połówce, aby do końca nie zgasł miłosny żar. Trochę szaleństwa w związku nigdy za wiele.

Samotne Raki zdecydowanie będą zadowolone z tego, co mówią gwiazdy. Miłość wisi w powietrzu i nie odczujecie co znaczą jesienne i samotne wieczory. Przed wami wiele wrażeń więc bądźcie na nie gotowi.

Horoskop miłosny: Lew (23.07 - 23.08)

Lwy będące w związkach powinny najpierw popracować nad swoim charakterem. Czasami lepiej odpuścić niż stawiać sprawy na ostrzu noża. W waszym związku mogą lecieć iskry, jednak po każdej burzy zawsze wychodzi słońce. To będzie trudny czas i czasami można się poświęcić, aby uratować coś naprawdę sporo wartego.

Samotne Lwy mogą liczyć na uśmiech losu w sprawach sercowych, jednak nie do końca będziecie przekonani, że to jest to. Czasami lepiej odpuścić i poczekać na uczucie naprawdę godne uwagi, niż wchodzić w związek i tak skazany na porażkę.

Horoskop miłosny: Panna (24.08 - 23.09)

Panny mogą się spodziewać stabilizacji i harmonii w swojej relacji. Kolejne dni upłyną wam w spokoju i nie będziecie mieli zbyt wielu powodów do kłótni. Możecie odczuć, że w swoim towarzystwie czujecie się bezpieczni.

Samotne Panny powinny wrócić do przeszłości, bo wiele wskazuje na to, że ktoś z dawnych lat wciąż o was myśli. Jeżeli jednak boicie się po raz kolejny być zranieni, to lepiej zróbcie bilans zysków i strat.

Horoskop miłosny: Waga (24.09 - 23.10)

Wagi w związkach muszą skupić się na tym, co jest tu i teraz, a nie wracać myślami do przeszłości. Pomyślcie, co daje wam szczęście w zwykłej codzienności i postarajcie się to docenić. Wasz druga połówka na pewno się wam zrewanżuje.

Samotne Wagi mogą liczyć na pomoc gwiazd. Ktoś pojawi się niespodziewanie na waszej drodze, co może zaowocować na przyszłość. Miejcie się na baczności.

Horoskop miłosny: Skorpion (24.10 - 22.11)

Skorpiony w długoletnich związkach mogą się spodziewać chwilowych kłopotów. Jednak opiekuńczość planet sprawi, że przetrwacie nawet największą burzę, co jeszcze bardziej umocni waszą relację. Nie poddawajcie się, a już niebawem o wszystkim zapomnicie.

Samotne Skorpiony muszą w końcu podjąć decyzję, czy są już gotowe na nowe uczucie. Jeżeli tylko stwierdzicie, że chcecie miłości stanie ona na waszej drodze.

Horoskop miłosny: Strzelec (23.11 - 21.12)

Strzelce w związkach muszą pamiętać nie tylko o sobie, ale również o swojej drugiej połówce. Nie poddajcie się rutynie, które może zniszczyć coś naprawdę pięknego. Spontaniczne randki lub wspólne wyjścia z domu pozwolą na nowo rozpalić w was ogień.

Single mogą się spodziewać poważnych zmian w swoim życiu. Czy będzie to miłość? Na pewno, jeżeli pojawi się na waszej drodze szybko się zorientujecie.

Horoskop miłosny: Koziorożec (2.12 - 20.01)

W związki Koziorożców może wkraść się nuda. Zdecydowanie trzeba wziąć w końcu sprawy w swoje ręce i zapobiec codziennej rutynie. Wspólny wyjazd lub randka we dwoje pozwoli wam inaczej spojrzeć na swojego partnera. Czasami miłości trzeba pomóc.

Single mogą liczyć na to, że miłość przyjdzie do nich w najmniej spodziewanej chwili. Nie patrzcie na to, co wypada, a co nie. Dajcie się ponieść emocjom, bo one same was poprowadzą.

Horoskop miłosny: Wodnik Wodnik (21.01 - 19.02)

Wodniki w stałych relacjach mogą liczyć na spokój i harmonię. Wasz związek stanie się dla was oparciem w trudnych chwilach i zapewni wam strefę bezpieczeństwa. Nie zepsujcie tego.

Samotne Wodniki muszą wyjść do ludzi, bo to właśnie tam czeka na was ktoś, kto może odmienić wasze życie. Otwórzcie się na nowe, a na pewno nie będziecie żałować.

Horoskop miłosny: Ryby (20.02 - 20.03)

Zakochane Ryby mogą spodziewać się niespodzianek w związku. Doceńcie starania swojej drugiej połówki, co jeszcze bardziej pozwoli wam się do siebie zbliżyć. Wyrozumiałość w związku zawsze popłaca.

Single muszą najpierw pokochać siebie, aby móc wejść w nowy związek. Układ planet jasno mówi, że na waszej drodze pojawi się ktoś warty uwagi dopiero, jak sami będziecie na to gotowi.

Udostępnij: