Roksana Węgiel chorowała na depresję: „Musiałam powiedzieć "stop"”

Roksana Węgiel zadebiutowała w polskim show-biznesie kilka lat temu, kiedy to wygrała 1 edycję „The Voice Kids”. Dziś 18-letnia młoda artystka przyznała, że w pewnym momencie swojej kariery zmagała się z depresją.

Roksana Węgiel jest to młodą polską piosenkarką, która zdobyła popularność dzięki swojemu udziałowi w programie "The Voice Kids" oraz wygraniu Konkursu Eurowizji dla Dzieci w 2018 roku.

Roxie jest bardzo utalentowaną artystką, która od momentu swojego zwycięstwa w Eurowizji Junior, stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich piosenkarek młodego pokolenia.

W ostatnim czasie w mediach sporo mówi się o Roxie w kontekście jej nowego związku. 18-letnia dziś gwiazda potwierdziła niedawno, że związana jest z 26-letnim Kevinem Mglejem.

Roksana Węgiel o depresji

Węgiel wystąpiła w pierwszej edycji "The Voice Kids" w wieku 13 lat. Zwycięstwo w muzycznym talent show, a później także w Eurowizji Junior sprawiało, że zyskała gigantyczną popularność. Jak się okazuje, kariera okupiona była także i wieloma łzami.

Roxie w swoim najnowszym wywiadzie, którego udzieliła Żurnaliście, poruszyła temat, o którym nigdy wcześniej nie mówiła. Węgiel, która niedawno świętowała swoje 18-ste urodziny, przyznała, że rutyna i praca z nieodpowiednimi ludźmi odbiły się na jej zdrowiu psychicznym.

Miałam taki moment, że po paru latach nieustannej rutyny, musiałam powiedzieć "stop", bo w sumie też wydarzenia, które się gdzieś tam zadziały przy pracy z nieodpowiednimi ludźmi, wpędziły mnie w zły stan psychiczny – powiedziała

Roksana wyznała, że zmagała się z depresją.

Zły stan psychiczny to znaczy depresja. Nieodpowiedni ludzie? Ludzie, z którymi pracowałam po "The Voice Kids", jako wytwórnia – dodała

Roxie w rozmowie z Żurnalistą przyznała, że wpływ na jej zły stan psychiczny miał hejt, z którym nie umiała sobie poradzić.

Myślę, że to była wielka presja, ogromna presja dla tak młodej osoby. Dużo hejtu. Ja tak zawsze sobie wmawiałam, że się nie przejmuję hejtem, ale w pewnym momencie wylało się na mnie tego sporo, przy premierze singla "Lay Low", i wtedy naprawdę mnie to uderzyło. Nie mogłam normalnie funkcjonować, bardzo mnie to przybiło. Te komentarze wracały do mnie w najgorszych momentach

18-latka wyznała, jak poradziła sobie z depresją. Z pomocą w tym trudnym dla niej okresie przyszli jej bliscy – głównie mama.

Potrzebowałam pomocy, potrzebowałam też chyba najbardziej wsparcia bliskich(...) Nie ukrywam, że w tamtym momencie najbardziej pomogła mi moja mama. Nie udałam się do żadnego psychologa, ale mama pełniła trochę jego funkcję. Dużo się modliłam, medytowałam, chodziłam na spacery - wspominała Roxie

https://www.instagram.com/p/CprnK5vjLrl/

Zobacz także: Wstrząsające szczegóły dotyczące śmierci czeskiego skoczka: „Zmarł pod koniec września”

Udostępnij: