"Alimenty to nie prezenty!" Opozda zarzuca Królikowskiemu okradanie syna!

Joanna Opozda w ostrych słowach opowiedziała, jak wygląda sprawa płacenia alimentów przez Antka Królikowskiego, a raczej ich braku… Aktorka jest zbulwersowana tym, że ojciec dziecka nie spełnia swojego obowiązku. „Alimenty to nie prezenty! Pieniądze, które należą się mojemu dziecku, zabiera Izabela”-wyjawiła Opozda.

  Antek Królikowski nie płaci alimentów

  Joanna Opozda nie pierwszy raz publicznie opowiedziała, jak układają się jej relacje z byłym mężem i ojcem Vincenta. Tym razem wyjawiła, jak naprawdę wygląda sytuacja związana z płaceniem alimentów przez Antka Królikowskiego.

  ZOBACZ TAKŻE: Niepokojące wieści o Shannen Doherty. Aktorka ma kolejne przerzuty... Alimenty to nie prezenty! Opozda zarzuca Królikowskiemu okradanie syna!

  Aktorka nie kryła oburzenia tym, że Królikowski miga się od płacenia swoich zobowiązań. Opowiedziała, że mimo tego, iż aktor w ostatnim czasie dostał dwie duże role, to komornik nie może zająć należności. Królikowski najpierw miał przelać wszystkie swoje pieniądze na litewskie konto, po czym razem ze swoją partnerką założył działalność gospodarczą, która uniemożliwia ściągnięcie zadłużenia.

  „To jest wstrętne i obrzydliwe zachowanie”

  Joanna Opozda na swoim Instagramie podzieliła się z obserwatorami tym, jak wygląda sytuacja:

  Ja próbowałam wszystko załatwiać prawnie, ale muszę powiedzieć, że jestem zaskoczona w jaki sposób alimentowicze w naszym kraju działają, żeby ukryć swoje przychody (..). Antek dostał w ostatnim czasie dwie bardzo duże role, jedną w spektaklu teatru Tu i Teraz oraz we wrocławskim serialu, gdzie gra główną rolę i bardzo wysoką stawkę. Ja mam wgląd w jego umowę, więc wiem o jakich pieniądzach mówię. Dowiedziałam się właśnie, że komornik nie będzie mógł ściągnąć przychodów, ponieważ Izabela otworzyła swoją działalność gospodarczą i z Antkiem zawarli umowę trójstronną - ona jako jego agentka. Teraz te pieniądze nie będą wpływać do Antka, tylko do niej. Wymyślili sobie w jaki sposób okradać 18-miesięcznego chłopca. Mam nadzieję, że są z siebie dumni. Uważam, że to jest wstrętne i obrzydliwe zachowanie.

  Joanna przyznała, że sprawa już od wielu miesięcy jest w prokuraturze, a obecnie czeka jedynie na werdykt sądu. Wyjawiła, że komornik wysłał pismo do teatru „Tu i Teraz”. Według Opozdy, przełożona Królikowskiego i założycielka teatru Kamila Polak, miała mu pomóc w uchylaniu się od obowiązku alimentacyjnego:

  Komornik, który się tym zajmuje, wysłał pismo do teatru "Tu i Teraz". Otrzymaliśmy odpowiedź, że pani Kamila Polak nie podpisała umowy z Antonim Królikowskim. Nie wiem, jak ona się rozlicza z urzędem skarbowym. Będziemy się tym zajmować, bo tych spektakli jest bardzo dużo i w jakiś sposób przecież musi się z nim rozliczać. Nie sądzę, żeby Antek, który gra główną rolę, robił to charytatywnie.

  Teatr stanowczo zaprzecza!

  Teatr "Tu i Teraz" wydał oświadczenie, w którym stanowczo zaprzecza powyższym oskarżeniom:

  Media podały informację, która nie jest zgodna z prawdą. Właścicielka teatru nie podpisała żadnej umowy z partnerką aktora w celu omijania obowiązku alimentacyjnego wobec jego syna.

  Jaka jest prawda? Antek Królikowski ani jego obecna partnerka Izabela wciąż nie skomentowali sprawy...

  Udostępnij: