Czy Twoja teściowa Cię lubi?

Relacje teściowej z synową nie zawsze muszą być napięte! Oto siedem sygnałów, że Twoja teściowa naprawdę Cię lubi!

Dzień Synowej- 20 sierpnia

Dzień Synowej to nietypowe święto, obchodzone corocznie w trzecią sobotę sierpnia. W tym roku ta uroczystość przypada na 20 sierpnia. Ten dzień to doskonała okazja, żeby zwrócić uwagę na stosunki teściowych z synowymi. Wbrew powszechnej opinii, te relacje nie zawsze muszą być napięte!

Czy Twoja teściowa Cię lubi? Sprawdź to!

Oto siedem sygnałów, które wskazują, że Twoja teściowa naprawdę Cię lubi!

Jest dla Ciebie miła

Mama Twojego partnera chce, żebyś czuła się przy niej swobodnie i komfortowo. Jest dla Ciebie miła, uprzejma i sympatyczna, to znaczy, że zależy jej na Twoim dobrym samopoczuciu i po prostu Cię lubi.

Nie porównuje Cię z innymi

Jeśli Twoja teściowa nie porównuje Cię z poprzednimi partnerkami swojego syna lub innymi synowymi, to znak, że Cię ceni i szanuje taką, jaką jesteś!

Akceptuje Cię

Mama Twojego partnera nie jest do Ciebie negatywnie nastawiona. Nie krytykuje Cię, nie lekceważy, nie wytyka twoich słabości i nie skupia się na niepowodzeniach. Jest wręcz przeciwnie- akceptuje cię w pełni i nie stara się zmienić cię na siłę.

Liczy się z Tobą

Teściowa szanuje twoje zdanie i liczy się z nim. Mało tego, często prosi o Twoją opinię i radę. To znaczy, że Ci ufa i wierzy w Twój dobry gust!

Szanuje Twoje granice

Szanowanie Twoich decyzji i przestrzeni osobistej przez przyszłą teściową jest bardzo ważne. Mama Twojego partnera nie przekracza granic, co jest oznaką szacunku i sympatii z jej strony.

Nie wtrąca się

Nie wtrąca się w Wasze sprawy i nie chce mieć ostatniego słowa w ważnych dla Was kwestiach. Wie, że w związku nie ma miejsca dla trzeciej osoby, dlatego nie staje po niczyjej stronie i nie ingeruje w to, co się między Wami dzieje.

Traktuje Cię jak „swoją”

Teściowa podkreśla to, że jesteś częścią rodziny i traktuje Cię jak „swoją”. Zaprasza na kawę, plotki, rodzinne uroczystości, czy wspólne wakacje. Zależy jej na tym, żebyście miały dobrą relację.

Udostępnij: