Tarocistka ujawniła przerażającą wizję na jesień 2022.

Wróżka Anna Kempisty przedstawiła przerażającą wizję na najbliższy czas. Kolejna przepowiednia dotyczy wojny i według niej grozi nam globalne niebezpieczeństwo. Tarocistka ostrzega, że najgorsze może jeszcze nadejść i radzi, jak się przygotować na kryzys.

  Niestety ostatni czas na nastraja nas optymizmem. Przez wojnę wywołaną na Ukrainie i globalny kryzys, wszyscy żyjemy w lęku i obawie. Także kolejne wizje i przepowiednia tarocistów, czy wizjonerów nie zwiastuje nic dobrego.

  Według jednej z wróżek, tarocistki Anny Kempisty, najgorsze ma dopiero nastąpić. Przepowiednia mówi o tym, aby przygotować się na sytuację, która wywołała sporą panikę. Ludzie będą chcieli uciekać, jednak nie będą wiedzieli dokąd.

  Od wielu miesięcy informuję swoich klientów, że po wakacjach wydarzy się coś takiego na świecie, że my wszyscy w Polsce i nie tylko będziemy po*rani ze strachu. Przepraszam za to słowo, ale ono najbardziej obrazuje sytuację, która ma nadejść.
  Spora panika. Będą powstawać pytania gdzie wyjeżdżać, uciekać…może na Marsa, bo tam jest woda, bo tylko tam nie sięgają debilne decyzje polityków. Bo to ludzie zgotują nam takie psychiatryczne piekło.

  Chociaż wizja wydaje się dramatyczna, wróżka po chwili uspakaja pisząc, że panika będzie nieuzasadniona, gdyż scenariusze, które powstaną w naszych głowach nie spełnią się bądź spełnią się tylko w najmniejszej części.

  Za jakiś czas kurz opadnie. Okaże się, że czarne scenariusze, które pojawiły się w naszych głowach, nie zaistniały - a jeśli już, to spełniła się ich najmniejsza część.

  Tarocistka radzi, aby przeczekać kryzys, gdyż sytuacja na świecie się polepszy. Okazuje się jednak, że sytuacja wpłynie szczególnie na rynek spożywczy. Wróżka radzi, aby zaopatrzyć się w żywność:

  Ten światowy armagedon może wpłynąć na rynek spożywczy. Warto zrobić zaopatrzenie w swojej spiżarni. Sądzę, że to wystarczy.

  Wierzycie w przepowiednię wróżki Anny Kempisty?

  Udostępnij: