Te znaki wysyła Ci archanioł Gabriel! Nie przegap ich!

Czy jest możliwe, że anioły się z nami kontaktują? Niektórzy są przekonani, że istoty boskie wysyłają nam znaki, które warto znać. Sprawdź, jakie to sygnały, aby ich nie przegapić.

Wiara katolicka mówi jasno, że archaniołowie są aniołami stworzonymi przez Boga, aby bronić człowieka. Są to anioły wyższą rangą i łącznikami między niebem a Ziemią. Okazuje się, że osoby interesujące się metafizycznymi wizjami i śledzące przepowiednie najbardziej znanych jasnowidzów tj. Nostradamusa, czy Baby Wangi są najbardziej podatne na możliwość kontaktu z istotami anielskimi.

Anioły niemal od zawsze przedstawiane były, jako osoby podobne do ludzi. W starożytności anioły przybierały postać zwierząt ze skrzydłami, ale o ludzkich twarzach. Niemniej jednak warto wziąć pod uwagę, że choć pojawiają się w Starym Testamencie, to w Piśmie Świętym już nieczęsto o nich wspominano. Tym samym wizerunek uskrzydlonych ludzi nie jest wierny samej Biblii.

Jakie znaki wysyła nam archanioł Gabriel?

Archanioł Gabriel to jeden z boskich posłańców, który ma za zadanie połączenia człowieka z Bogiem. To właśnie w takiej roli pojawia się w Biblii. Archanioł zaprowadził mędrców do Chrystusa, zapowiedział Zachariaszowi narodzenie Jana Chrzciciela, a także pokazuje Maryi, że urodzi Jezusa.

ZOBACZ TAKŻE: 8 sygnałów, które wysyła Anioł Stróż! One świadczą o tym, że idziesz złą drogą!

Jak się okazuje, wielu z nas może czuć jego obecność. Co w takim razie najczęściej chce nam przekazać? Jeśli zdarzyło ci się odczuwać znaki, jednak nie do końca wiedziałeś, co oznaczają, sprawdź, czy przypadkiem nie są to znaki z nieba.

1. Sen

Nie brakuje osób, które śmiało powiedzą, iż widziały archanioła Gabriela w swoim śnie. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ jest on związany z ludzką intuicją oraz fazą nocną. Wówczas należy zwrócić uwagę na sny i nawet je zapisać. To właśnie w snach mogą pojawić się wskazówki, jednak najczęściej trzeba je następnie poddać analizie.

2. Znaki

Jeśli dostrzegasz niektóre znaki, wiedz, że są one specyficzne dla aniołów. Poczucie anielskiej energii, ciepło oraz światło w takich miejscach jak czubek głowy lub nad czakrą serca.

3. Wskazówki

Jeśli nagle udało ci się wyjść z problemów, które wcześniej wydawały się wręcz niemożliwe do rozwiązania, wiedz, że wówczas pomógł ci archanioł Gabriel. To właśnie on daje nam wiedzę o oświecenie, a także bardzo często kieruje naszym codziennym życiem.

4. Obecność

Kolejny ze znaków, który świadczy o tym, że archanioł jest z nami, jest to po prostu mocne poczucie jego obecności. Objawia się w postaci czystej i relaksującej energii.

5. Światło

Jeśli dostrzegasz kątem oka lub podczas medytacji białe, lub złote światło może to oznaczać, że archanioł jest przy tobie i cię wspiera. Wówczas daj się mu poprowadzić.

Jak podkreśla angelolożka, jedyne co trzeba wiedzieć, to to, jak kontaktować się z istotami boskimi. Choć Kościół uznaje jedynie trzech aniołów, to w kodeksie hebrajskim znajduje się ich aż siedem.

Udostępnij: