Lewandowscy pożegnali się z domem w Monachium - „To miejsce na zawsze pozostanie w naszych sercach”

Anna i Robert Lewandowscy rozpoczynają nowy rozdział. Piłkarz wraz z rodziną już zdążyli wyprowadzić się ze swojego dotychczasowego domu w Monachium, a w sieci pokazali poruszający filmik. Jak podkreśliła Ania - "to miejsce na zawsze pozostanie w naszych sercach". Zobaczcie wideo!

Transfer Roberta Lewandowskiego do Barcelony

Na temat transferu Roberta Lewandowskiego do Barcelony w mediach mówiło się już od dawna. Niemniej jednak dopiero niedawno sam piłkarz potwierdził te domysły, a sportowy świat oszalał. To właśnie w sercu Katalonii zamieszkają teraz Lewandowscy.

Niejednokrotnie na profilach Ani, czy Roberta w mediach społecznościowych mogliśmy widywać ich dom w Niemczech. Pokaźna willa w prestiżowej dzielnicy Monachium była ich domem przez niemal 8 lat, a teraz została wystawiona na sprzedaż. Tym samym Lewandowscy zaczęli poszukiwania nowego gniazdka w sercu Katalonii, jednak już wcześniej zadbali o to, by nie musieć martwić się o nowe lokum.

Już kilka miesięcy temu wyszło na jaw, że piłkarz wraz z żoną zdecydowali się również na zakup pięknej willi z basenem na Majorce, gdzie przez ostatni czas byli często widywani. Według doniesień hiszpańskiej prasy Lewandowscy wciąż szukają wymarzonego domu w Barcelonie, gdzie zamieszkają przez kolejne lata.

Teraz dowiedzieliśmy się, że etap mieszkania w Monachium dobiegł końca. Na profilu żony piłkarza pojawiło się wzruszające nagranie, na którym możemy zobaczyć, że pożegnali się ze swoim dotychczasowym miejscem, tak jak należy. Widać na nim, jak „Lewi” odwiedzają całą rodziną stadion Allianz Arena, a następnie spędzają wspólny czas z przyjaciółmi. Na nagraniu możemy również zobaczyć pokaźną kolekcję trofeów piłkarza.

Lewandowscy żegnają się z domem w Monachium

Jak podkreśliła Anna Lewandowska w opisie:

Czas się pożegnać! Ogromne podziękowania dla wszystkich naszych przyjaciół z Monachium! To miejsce na zawsze pozostanie w naszych sercach!”

 

Na koniec widzimy, jak Ania i Robert z wielkim sentymentem po raz ostatni spoglądają na dom, w którym do tej pory wychowywały się ich córki i spędzili mnóstwo wspaniałych chwil. Nie da się ukryć, że to miejsce już na zawsze będzie dla nich skarbnicą pięknych wspomnień. 

Udostępnij: