Fatalne przejęzyczenie Andrzeja Dudy! Mówił o bohaterstwie rosyjskich żołnierzy

Głośno jest o wpadce polskiego prezydenta, który podczas przemówienia mówił o "bohaterstwie rosyjskich żołnierzy".

Anonymous atakują Chiny! „Nie możecie nas powstrzymać”

Po cyberatakach przeprowadzonych na rządowe strony internetowe Rosji oraz Iranu teraz przyszła kolej na kolejne cele. Anonymous znalazło sobie kolejną „ofiarę”. Jak się okazuje haktywiści przeprowadzili już kilka cyberataków na …

Ujawniono akt zgonu Elżbiety II. Co było przyczyną śmierci królowej?

Jak podaje portal Wirtualna Polska, właśnie ujawniono akt zgonu zmarłej królowej Wielkiej Brytanii, Elżbiety II. Wiadomo, co było przyczyną śmierci monarchini. Co więcej, wyciekła także godzina jej śmierci, co najbardziej …

„90 dni, które zdecydują o przyszłości Ukrainy”

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski podczas konferencji YES w Kijowie mówił o 90 dniach, które zdecydują o przyszłości jego kraju. "Przed nami trudne 90 dni zimy, która zdecyduje o przyszłości Ukrainy …

Teraz on jest najdłużej panującym monarchą na świecie

Sułtan Brunei Hassanal Bolkiah, po śmierci Elżbiety II stał się najdłużej panującym monarchą na świecie. Kim jest władca, który włada swoim krajem już od 54 lat?

Jakie będą pierwsze obowiązki Karola jako króla? To „zaskakująca decyzja”!

Po śmierci Elżbiety II, na tronie Wielkiej Brytanii zasiadł jej najstarszy syn, Karol. Nowy władca będzie rządził jako Karol III. Jakie będą jego pierwsze obowiązki jako króla? Media są zaskoczone!

Co kryje testament Elżbiety II? Zgromadziła ogromny majątek!

Elżbieta II zmarła 8 września w wieku 96 lat. Przez lata zgromadziła ogromny majątek, który jest wart miliardy. Co kryje testament królowej i kto odziedziczy fortunę?

Lista dziwactw króla Karola III. Dopytywał o śmierć królowej, gdy ta jeszcze żyła…

Po śmierci królowej Elżbiety jej następcą został najstarszy syn Karol. Jakim monarcha będzie nowy król? Tom Bower w swojej książce zamieścił listę dziwactw nowego władcy Wielkiej Brytanii.

Jak wyglądał moment ogłoszenia śmierci Elżbiety II pod Pałacem Buckingham?

Gdy Pałac Buckingham przekazał oficjalną informację o śmierci królowej, cała Wielka Brytania pogrążyła się w żałobie. W sieci pojawiło się nagranie z momentu, w którym tłum zgromadzony pod pałacem, dowiedział …

Król Karol III ogłosił pierwsze orędzie do narodu...

8 września zmarła królowa Wielkiej Brytanii, Elżbieta II. Następcą tronu został jej syn książę Karol. Nowy monarcha wygłosił swoje pierwsze orędzie do narodu.

Nie żyje Michaił Gorbaczow. Oto co sądził o Putinie?

Nie żyje jedyny prezydent Związku Radzieckiego Michaił Gorbaczow. Były rosyjski przywódca odszedł w wieku 91 lat. Kondolencje złożył już sam Władimir Putin. A co Gorbaczow sądził o Putnie?

"Nieudacznicy z opozycji pouczają innych" – to wydanie ‘Wiadomości” może przejść do historii

17 sierpnia w wieczornym wydaniu „Wiadomości” pierwsze skrzypce grała dramatyczna sytuacja Odry. Danuta Holecka, która prowadziła główne pasmo, po raz kolejny podkreśliła, że opozycja wykorzystuje kryzys w celach politycznych.

NASTĘPNA STRONA