Smutna wiadomość! Nie żyje bohaterka programu „Nasz nowy dom”!

Anna Malinowska, mieszkanka Łodzi i uczestniczka programu „Nasz nowy dom”, zmarła 20 maja po długiej walce z nowotworem – podał Dziennik Łódzki. Przeszła chemioterapię i konieczne operacje, ale niestety nie udało jej się pokonać choroby.

Nie żyje bohaterka programu „Nasz nowy dom”!

„Dziennik Łódzki” informuje o śmierci Anny Malinowskiej, bohaterki jednego z odcinków „Naszego nowego domu”. Informacje na Facebooku potwierdza także portal „Łódź zwana pożądaniem – przewodnik nie tylko po Łodzi”:

Zasmuciła nas informacja o śmierci Pani Ani z Łagiewnik, która przez 30 lat prowadziła bar na skraju lasu, czyli uwielbiany przez wielu bar Modrzewiak. W zeszłym roku pisaliśmy o Pani Ani i Modrzewiaku. Osierociła nastoletnią wnuczkę, którą opiekowała się po przedwczesnej śmierci córki. Pani Aniu, będzie nam Ciebie brakować. Odpoczywaj.

Anna Malinowska z Łodzi w programie „Nasz nowy dom”

Anna Malinowska była właścicielką baru „Modrzewiak”, który prowadziła na swojej działce po utracie umowy najmu wcześniejszego lokalu. W 2021 roku odwiedziła ją ekipa „Naszego nowego domu” pod przewodnictwem Katarzyny Dowbor. Wówczas pani Anna mieszkała z wnuczką w trudnych warunkach – w domu był grzyb, a stare piece, którymi ogrzewano pomieszczenia, pogarszały stan zdrowia chorej na astmę gospodyni. Dzięki remontowi przeprowadzonemu przez ekipę programu, warunki mieszkaniowe Anny i jej wnuczki uległy znacznej poprawie.

ZOBACZ TAKŻE: To pierwszy taki przypadek w historii programu „Nasz nowy dom”! Remont został przerwany!?

Zdjęcie Smutna wiadomość! Nie żyje bohaterka programu „Nasz nowy dom”! #1

Życie Anny Malinowskiej pełne wyzwań

Anna Malinowska była dobrze znana mieszkańcom Łodzi i okolic, gdzie przez wiele lat prowadziła bar „Modrzewiak”. Życie nie szczędziło jej trudności. Jak przypomina „Dziennik Łódzki”, w 2018 roku jej partner Janek, z którym pracowała w barze, poważnie zachorował i zmarł na początku 2019 roku. Pół roku później u jej 37-letniej córki Urszuli zdiagnozowano nowotwór żołądka, a ona zmarła 8 marca 2020 roku. Pani Anna została sama z wnuczką Gabrysią. Ich sytuację poprawiła wizyta Katarzyny Dowbor i ekipy „Naszego nowego domu”, która wyremontowała ich dom, dając im nadzieję na lepszą przyszłość.

Anna Malinowska zmagała się z nowotworem

Niestety, u Anny Malinowskiej również zdiagnozowano nowotwór – raka jelita grubego. Jak informuje „Dziennik Łódzki”, była operowana i poddana chemioterapii, ale choroba rozprzestrzeniła się na płuca i wątrobę. Anna Malinowska zmarła 20 maja.

Udostępnij: