10-latka odebrała poród swojej mamy: „Jej głowa jest tutaj. Wyszła”

Historia przyjścia na świat małej dziewczynki jest niezwykła. Poród odbierała jej 10-letnia siostra!

Co oznacza słowo „bambik”? Jakie jest jego znaczenie?

W ostatnim czasie wśród młodych osób coraz częściej pojawia się zwrot „bambik”. Skąd pochodzi i co oznacza?

Nowe szczegóły w sprawie żony Kubackiego. Sąsiadka skoczka: „Rozmawiają o tym ludzie”

Wiele osób martwi się o stan zdrowia żony Dawida Kubackiego. Sąsiadka skoczka wyjawiła nowe szczegóły w tej przykrej sprawie.

2 dni wolnego i do 1 tys. złotych rekompensaty! Nowe przywileje dla dawców krwi!

Niedługo Honorowi Dawcy Krwi będą mogli cieszyć się nowym przywilejem. Sejm przepuścił projekt ustawy i aktualnie czeka na podpis prezydenta.

Umawiałam się z facetem na niezobowiązujący seks. Gdy się zakochałam, on nie odwzajemnił moich uczuć

"Z czasem zaczęłam odczuwać coś więcej. Zauważyłam, że myślę o nim coraz częściej i że zaczynam się w nim zakochiwać. Zrobiłam sobie krzywdę, bo wiedziałam, że on nie czuje tego samego."

Wyniki kontroli NFZ ws. Mamy Ginekolog! Szpital, w którym pracuje srogo ukarany!

Mama Ginekolog ściągnęła kłopoty na szpital, w którym pracuje przyznając, że przyjmuje bliskie osoby bez kolejki. Ogromna kara od NFZ.

Quentin Tarantino zapowiedział, że kręci swój ostatni film!

Quentin Tarantino wreszcie ogłosił, o czym będzie jego ostatni film w karierze. Po tym zamierza przejść na reżyserską emeryturę. Wiemy, że projekt nosi nazwę "The Movie Critic" i znamy ogólny …

Nie żyje aktor z „Klanu” i „Pierwszej miłości”. Walczył z chorobą…

Nie żyje Warszosław Kmita, który zagrał w takicj serialach jak Klan, czy Pierwsza Miłość. Ponadto aktor był także nauczycielem akademickim. Warszosław zmarł w nocy z 16 na 27 marca. Miał 79 lat.

Żyła komentuje zły stan zdrowia żony Kubackiego: „Nie chcę mówić więcej”

Wiele osób trzyma kciuki za szybki powrót do zdrowia Marty Kubackiej. Teraz do przykrej sprawy odniosła się była żona Piotra Żyły.

Poruszające słowa żony Willisa z okazji 14. rocznicy ślubu: „Przy zmianach mózgu to niemożliwe"

Bruce Willis mierzy się z okropna chorobą, która powoli odbiera mu świadomość. Cały czas przy aktorze czuwa jego żona, Emma, która z okazji 14. rocznicy ślubu zamieściła poruszający wpis…

Jaki jest najszczęśliwszy kraj na świecie?

Organizacja Narodów Zjednoczonych przedstawiła najnowszy Światowy Raport Szczęścia. Wskazano w nim najszczęśliwsze kraje świata. Jaki kraj okazał się najlepszym miejscem do życia? Gdzie w zestawieniu znalazła się Polska?

Nadchodzi przełom w pogodzie! Kiedy poczujemy WIOSNĘ?

Po długiej zimie niemal każdy z nas czeka na wiosnę. Spragnieni większej ilości słońca i cieplejszych dni, z niecierpliwością wyczekujemy na jej nadejście. Kiedy poczujemy WIOSNĘ? Synoptycy zapowiadają: „Nadchodzi przełom …

NASTĘPNA STRONA