Piasek zalał się łzami na scenie!

Pierwszy dzień tegorocznego Polsat Hit Festiwal dobiegł końca, dostarczając publiczności w Operze Leśnej oraz widzom przed telewizorami wielu wzruszeń. Szczególnie poruszający był koncert Andrzeja Piasecznego, który w Sopocie obchodził 30-lecie swojej kariery na scenie.

Polsat Hit Festiwal 2024

Tegoroczna edycja Polsat Hit Festiwal trwa od 24 do 25 maja i jak co roku odbywa się w Operze Leśnej w Sopocie. Pierwszego dnia festiwalu miały miejsce trzy koncerty: "Crazy is my life. Złote 25 lat Golec uOrkiestra", Radiowy Przebój Roku oraz "Chodź, przytul, przebacz. 30-tka Andrzeja Piasecznego".

Zdjęcie Piasek zalał się łzami na scenie! #1

Piasek zalał się łzami na scenie!

Podczas Polsat Hit Festiwalu Andrzej Piaseczny świętował swój jubileusz, wykonując swoje najbardziej znane utwory. Przez lata swojej pracy Piaseczny zdobył uznanie jako jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów.

W piątkowy wieczór świętował 30-lecie na scenie, wykonując swoje największe przeboje. Wydarzenie było wzbogacone o osobiste, emocjonalne przerywniki, a jedna z nich szczególnie wzruszyła artystę do łez. W pewnym momencie artysta bardzo się wzruszył, poruszony słowami od swoich bliskich.

ZOBACZ TAKŻE: Dlaczego Skorpion uważany jest za najgorszy znak zodiaku?

Andrzej Piaseczny świętował jubileusz 30-lecia na scenie

Koncert prowadził Kuba Badach, który wcześniej zaśpiewał swingową wersję jednego z przebojów braci Golców. W pewnym momencie Badach poprosił Andrzeja Piasecznego o podpis na plakacie z lat 90., na którym wokalista pozował w rozpiętej koszuli. To nie był jedyny zaskakujący moment tego wieczoru. Ostatnia część koncertu miała miejsce po wspólnym wykonaniu przez Piasecznego, Badacha i Matta Duska utworu "That's Life/Żyć tak". Wtedy na scenę weszła Nina Terentiew i wygłosiła wzruszające przemówienie. Krzysztof Ibisz wręczył jubilatowi statuetkę za jego osiągnięcia artystyczne.

Artysta wzruszył się na scenie w Sopocie

Na zakończenie jubileuszu Piasecznego zaprezentowano wyjątkowy materiał, w którym inni artyści opowiadali, za co go cenią. Pojawiło się wiele ciepłych słów, które wywołały uśmiech na twarzy piosenkarza. W materiale wystąpili między innymi: Natalia Kukulska, Grzegorz Markowski, Paweł Wawrzecki, Anna Dymna i Justyna Steczkowska. "Andrzejku, kocham cię za życzliwość, jaką obdarzasz bliźnich i za klasę, z jaką obwieściłeś światu, że każda miłość jest piękna" – wyznała szczerze Alicja Majewska. Na ekranie pojawiła się także siostra Piasecznego, mówiąc: "Kocham cię za wszystkie wspaniałe piosenki, przy których dorastałam". Towarzyszyła jej córka, która dodała: "A ja kocham cię za wszystko". To właśnie wtedy Piaseczny wzruszył się do łez.

Udostępnij: