Trzeci tom z trylogii Lisy De Jong został wydany w 2017 roku i zachwycił fanów pisarki. Niesamowita historia, pełna wydarzeń pobudzających wyjątkowe emocje. Książka ta z pewnością pozostaje w pamięci na bardzo długo.

Kiedy zal przejmuje życie

Piękne życie, niesamowici przyjaciele, wyjątkową miłość i Rachel, dla której tylko to miało znaczenie. Wszystko się jednak zmienia, kiedy pewnego razu budzi się w szpitalu i nie pamięta wydarzeń sprzed kilkunastu godzin. Okazuje się, ze wraz z chłopakiem brała udział w wypadku samochodowym, w którym to ona była kierowcą i w którym tylko ona przeżyła. Pogrążona w wyrzutach sumienia próbuje przypomnieć sobie, co takiego się wydarzyło i dlaczego w jej krwi wykryto alkohol. W tym samym czasie na pomoc przychodzi dobry przyjaciel, Sam, który postanawia ofiarować swoją pomocną dłoń oraz serce pełne miłości.Historia zdecydowanie dzieli się niesamowitymi emocjami – przede wszystkim smutkiem, złością, żalem i cierpieniem. Pochłaniają czytelnika swoją naturalnością i autentycznością.


Zdjęcie 7 prawdziwych cytatów z książki “Kiedy pozostaje zal” Lisy De Jong #1

Poznaj 7 prawdziwych cytatów z książki

1#

Kluczem do szczęśliwego, udanego życia jest wybaczenie.

2#

Są rzeczy, które muszą zostać zrobione, bez względu na to, jak bardzo będą boleć.

3#

Nie składaj obietnic, których nie zdołasz dotrzymać.

4#

Wszyscy otrzymaliśmy dar życia, ale musimy podjąć świadomą decyzję, by nim żyć.

5#

Mądry człowiek nauczył mnie, że każdy dzień powinien być wart choćby jednego uśmiechu.

6#

Życie nie zawsze daje ci drugą szansę, więc kiedy to robi, chwyć ją, bo jeżeli tego nie zrobisz, możesz już zawsze tego żałować.

7#

Każdy zasługuje na szczęście. Bez względu na to, co zrobił, i co mu się przytrafiło.

Udostępnij:


Sklep


Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img