Książka autorstwa Tillie Cole pod tytułem „Nasze życzenie” to poruszająca i niesamowicie wrażliwa historia, która porywa serca i myśli. Wydana w 2018 roku książka zdobyła uznanie wielu czytelników, wywołując jednocześnie łzy, jak i uśmiech na twarzy.

W sercu gra muzyka

Dwójka młodych ludzi, którzy po uszy zakochani są w muzyce. Cromwell i Bonnie to dwie różne osobowości, które łączą się w jedność, aby wzajemnie pomóc odnaleźć melodię życia. Kiedy wszystko wydaje się być na dobrej drodze, muszą zmierzyć się z czarnymi chmurami, które pojawiają się na horyzoncie. Bonnie dotarła do serca Cromwell’a i wprowadziła jasność. Teraz przyszedł czas, aby to on stał się światłem w jej sercu, muzyce i życiu.

Zdjęcie 7 poruszających cytatów z książki „Nasze życzenie” Tillie Cole #1

Poznaj 7 poruszających cytatów z książki

1#

W końcu nie potrzeba słów, by wyrazić miłość.

2#

Strata najbliższych może sprawić, że świat wydaje się mroczny, ale uświadomiłam sobie, że nawet jeśli te osoby znikają fizycznie, tak naprawdę nigdy nie odchodzą.

3#

Rządzące mną emocje, które powstrzymywały mnie przed dzieleniem się czymkolwiek, znów ścisnęły mi gardło, zatrzymując w miejscu. Trzymając w moim wnętrzu cały gniew.

4#

Widziała we mnie coś, czego nikomu nie chciałem ujawniać.

5#

Kiedy twój czas dobiega końca, miłość odczuwa się znacznie silniej, szybciej i głębiej.

6#

Jeśli moje słabiutkie serce wcześniej mu się opierało, teraz całe otworzyło się na niego.

7#

Zawsze bądź wdzięczny za pomoc.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img