Stabilny, szczęśliwy związek to cel wielu osób. Wymaga to jednak wiele pracy, cierpliwości i nierzadko wyrzeczeń. Niektórym osobom jednak łatwiej jest stworzyć silny związek. O kim mowa?

#Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Osoby spod tego znaku są bardzo oddane i nigdy nie zawodzą. Byki cenią sobie stabilność i nie lubią zmian w swoim życiu Oba te czynniki sprawiają, że byk oddaje się relacji i stara się ją umocnić.

#Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Raki nie boją się dzielić swoimi uczuciami. Są szczere i bardzo opiekuńcze. Długoterminowe związki to ich specjalność. Raki uwielbiają spełniać potrzeby emocjonalne swojego partnera, są również dobre w łóżku. Jednocześnie same przywiązują się najbardziej do osób, którym na nich zależy.

#Panna (23 sierpnia – 22 września)

Panny doskonale sprawdzają się w duecie. Potrafią rozwiązać każdy problem i zawsze mają silne argumenty. Panny są również wyjątkowo lojalne. Dla swojego partnera potrafią poświęcić naprawdę wiele.

#Waga (23 września – 21 listopada)

Waga jest cierpliwa i ceni sobie harmonię. Dzięki temu związek to coś w czym czuje się komfortowo. Bardzo ciężko pracują nad związkiem i tego samego oczekują od partnera. Waga potrafi komunikować swoje potrzeby i uważnie słucha potrzeb drugiej strony.

+

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img