Tragiczny wypadek! Nie żyje znany muzyk!

Wiadomość z ostatniej chwili! W wieku 58 lat zmarł Charlie Colin, współzałożyciel i były basista popularnej amerykańskiej grupy Train. Muzyk zginął w wyniku tragicznego wypadku w Brukseli. Jego odejście wstrząsnęło światem muzyki, a wspomnienia i kondolencje napływają z całego świata.

Tragiczny wypadek! Nie żyje znany muzyk!

Charlie Colin, znany ze swojego oddania muzyce i wyjątkowego talentu basowego, zmarł w bardzo nieszczęśliwych okolicznościach.

Charlie Colin, założyciel i basista zespołu Train, zginął w tragicznym wypadku w Brukseli w wieku 58 lat. Z relacji jego siostry wynika, że Charlie Colin poślizgnął się pod prysznicem, co doprowadziło do śmiertelnego urazu.

Charlie przebywał ostatnio w Brukseli, gdzie opiekował się domem swojego znajomego. Po powrocie z podróży znajomy znalazł muzyka nieprzytomnego, a mimo prób ratowania jego życia, nie udało się już nic zrobić… Jako pierwszy o śmierci Colina poinformował portal TMZ, a jego córka potwierdziła te informacje w rozmowie z magazynem "Variety".

Zdjęcie Tragiczny wypadek! Nie żyje znany muzyk! #1

Przyjaciele żegnają tragicznie zmarłego muzyka!

Przyjaciele i koledzy z zespołu żegnają muzyka! Pat Monahan, frontman zespołu Train, wyraził swój żal i udostępnił emocjonalne oświadczenie:

Gdy poznałem Charliego Colina od razu się w nim zakochałem. To był najsłodszy facet i taki przystojny. Jedynym rozsądnym rozwiązaniem było stworzenie zespołu. Grając na basie pomógł nam zwrócić na siebie uwagę (...). Zawsze będę mieć dla niego ciepłe miejsce w moim sercu. Zawsze próbowałem przyciągnąć go bliżej, ale miał własną wizję. Jesteś legendą, Charlie. Idź, oczaruj anioły - napisał Monahan.

Pod klipami zespołu na YouTubie oraz w mediach społecznościowych pojawiło się wiele komentarzy, w których fani wyrażają swoje kondolencje.

ZOBACZ TAKŻE: To pierwszy taki przypadek w historii programu „Nasz nowy dom”! Remont został przerwany!?

Charlie Colin – życie i kariera

Charlie Colin był jednym z założycieli grupy Train, która rozpoczęła swoją działalność nagraniową i koncertową w 1994 roku. W oryginalnym składzie zespołu znaleźli się również Rob Hotchkiss, Scott Underwood i Jimmy Stafford. Największym sukcesem zespołu było wydanie albumu "Drops of Jupiter" w 2001 roku, za który otrzymali prestiżową nagrodę Grammy.

Colin opuścił zespół w 2003 roku głównie z powodu problemów z nadużywaniem substancji odurzających, jednak jego wkład w muzykę i wpływ na Train są niezapomniane. W ostatnich latach Charlie angażował się w różne projekty muzyczne, w tym współpracę z zespołami Slipknot i Puddle of Mudd, a także pełnił funkcję dyrektora muzycznego na Newport Beach Film Festival.

 

 

Udostępnij: