Zmarł 37-letni aktor ze "Szpitala miejskiego”! Został zastrzelony!

Nie żyje Johnny Wactor, aktor znany widzom z takiej produkcji jak “Szpital miejski”. Gwiazdor zginął w sobotę rano. Wracając z pracy, Wactor natknął się na grupę mężczyzn na parkingu, którzy prawdopodobnie próbowali ukraść części z jego samochodu. Po ataku napastnicy natychmiast uciekli.

Kim był Johnny Wactor?

Johnny Wactor był utalentowanym aktorem, którego kariera rozwijała się dynamicznie. Po ukończeniu studiów w Północnej Karolinie, przeniósł się do Los Angeles, aby realizować swoje marzenia o aktorstwie. Jego pasja i ciężka praca zaowocowały licznymi rolami w popularnych produkcjach telewizyjnych.

Jego pierwsze role pojawiły się w takich serialach jak "Poślubione armii" i "Zabójcze umysły", ale największą sławę przyniosła mu rola Brando Corbina w popularnym serialu "Szpital Miejski".

Zdjęcie Zmarł 37-letni aktor ze "Szpitala miejskiego”! Został zastrzelony! #1

Nie żyje aktor ze "Szpitala miejskiego"

Gwiazdor “szpitala miejskiego” zginął w sobotę rano. Tego tragicznego poranka Wactor wracał z pracy w towarzystwie znajomego. Na parkingu zauważyli trzech mężczyzn przy samochodzie aktora. Wactor sądził, że mogło dojść do odholowania samochodu, więc podszedł do nich, aby wyjaśnić sytuację. Wtedy jeden z mężczyzn wyciągnął broń i strzelił do aktora.

Matka aktora, Scarlett Wactor, potwierdziła jego śmierć w rozmowie z TMZ. Według niej, incydent miał miejsce w centrum Los Angeles, a napastnicy prawdopodobnie próbowali ukraść katalizator z pojazdu. Po przyjeździe policji i służb ratunkowych, Wactor został przewieziony do szpitala. Niestety, o godzinie 3:00 nad ranem stwierdzono jego zgon.

Nagła i tragiczna śmierć Wactora jest ogromną stratą dla przemysłu filmowego oraz jego fanów. Osoby, które miały okazję z nim pracować, podkreślają jego profesjonalizm i życzliwość. Jego rola w "Szpitalu Miejskim" była zaledwie początkiem obiecującej kariery, która mogła jeszcze bardziej rozkwitnąć. Policja prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa, starając się ustalić tożsamość sprawców. Scarlett Wactor apeluje o wszelkie informacje, które mogłyby pomóc w ujęciu napastników.

Ostatnie pożegnanie aktora odbędzie się w jego rodzinnych stronach w Północnej Karolinie. Rodzina prosi o uszanowanie ich prywatności w tym trudnym czasie, a wiele osób z branży filmowej oraz jego sympatyków wyraża kondolencje i wsparcie dla najbliższych.

 

Udostępnij: