Marcin Dorociński zagra w serialu „Wikingowie: Walhalla”

Zagraniczna kariera Marcina Dorocińskiego nabiera tempa. Polski aktor zagra u boku Toma Cruise`a  w najnowszej części kultowej serii „Mission Impossible”. To nie jedyna rola, w jakiej będziemy mieli okazję go zobaczyć. Pojawi się w serialu "Wikingowie: Walhalla". Dowiedz się więcej o tej produkcji!

  Marcin Dorociński coraz bardziej znany za granicą

  Marcin Dorociński aktor znany z ról w wielu polskich filmach, ma na swoim koncie coraz więcej zagranicznych produkcji. Można go podziwiać w brytyjskich filmach wojennych: "Operacja Anthropoid" i "303. Bitwa o Anglię", duńskim dramacie "Kobieta, która pragnęła mężczyzny", południowoafrykańskim miniserialu "Cape Town" oraz w megahicie Netfliksa "Gambit królowej".

  Jego droga do sukcesu nie była usłana różami

  Aktor ostatnio podzielił się z fanami informacją, że spełniło się jego marzenie: już niebawem zagra u boku Toma Cruise`a  w najnowszej części kultowej serii „Mission Impossible”. Wyznał jednak, że jego droga do sukcesu nie była usłana różami, a raczej wieloma bolesnymi porażkami i rozczarowaniami.

  Pierwszym castingiem, który otrzymałem od mojej londyńskiej agencji był MI – Ghost Protocol. Przegrałem. Od tego czasu nagrałem ponad 1200 self tape’ów. I przegrałem je wszystkie. Pierwszy self tape wygrałem w zeszłym roku – po ponad dziesięciu latach żmudnych nagrań, wielkich nadziei i starań. Po 1200 wcześniejszych bolesnych i dotkliwych porażkach.

  Dorociński jako Jarosław Mądry w serialu „Wikingowie: Walhalla”

  Na szczęście jego dobra passa trwa nadal! Marcin Dorociński pochwalił się na swoim Instragramowym profilu najnowszą rolą. Polski aktor zagra w serialu "Wikingowie: Walhalla”. Wcieli się w postać Jarosława Mądrego, wielkiego księcia Rusi Kijowskiej. Jak sam mówi, jego bohater „już wkrótce sporo namiesza w świecie wikingów”.

  „Wikingowie: Walhalla” – o czym będzie nowy sezon serialu?

  Pierwszy sezon popularnego serialu Netfliksa, opowiada o losach najsłynniejszych wikingów na świecie - Leifa Erikssona, Freydís Eiríksdóttir oraz Haralda Sigurdssona. Akcja rozpoczęła się ponad sto lat po zakończeniu wydarzeń opowiedzianych w oryginalnym serialu. Przez pierwsze odcinki towarzyszymy bohaterom w niebezpiecznej podróży przez pola bitewne, królewskie dwory i oceany, od Kattegat aż po Anglię.

  Drugi sezon rozpocznie się po tragicznym upadku miasta Kattegat. Trójka bohaterów, których marzenia zostały zniszczone, jest teraz zbiegami w Skandynawii i musi zmierzyć się ze swoim przeznaczeniem. Premiera najnowszego sezonu serialu już 12 stycznia 2023 roku na Netflixie.

  ZOBACZ TAKŻE: "Wiedźmin" bez Henry'ego Cavilla. Główny aktor porzuca rolę Geralta!

  Udostępnij: