10 wiadomości, których nigdy nie powinno wysyłać się partnerowi

Czasami kobiety działają dość impulsywnie. Zdarza się też, że na pozór niewinny SMS, może okazać się początkiem do kłótni. Przed wysłaniem wiadomości najlepiej jest przeczytać i sprawdzić kilka razy, czy to co napisałyśmy ma sens i jest odpowiednie. Jakie typowe wiadomości wkurzają facetów?

1. Misiaczku, kociaczku, cukiereczku

Twój facet chce się czuć męski i być traktowany po męsku. Zbyt słodkie określenia mogą wprawić w irytację. Szczególnie jeśli są często powtarzane.

2. Idę na imprezę, a więc nie pisz, bo będę zajęta

Zastanów się, czy sama chciałabyś dostać taką wiadomość i co byś sobie od razu pomyślała. Nikt by nie chciał być potraktowany w ten sposób. W pewien sposób takie olewanie drugiego człowieka, prędzej czy później, doprowadzi do nerwów.

3. Ale ty jesteś nudny

Krytyka od ukochanej osoby, a do tego rzucona w wiadomości, jest jak uderzenie w policzek. Nie dość, że adresuje go druga połówka, to jeszcze nie jest powiedziane prosto w twarz. O różnych wadach najlepiej jest dyskutować w cztery oczy.

4. Jak zaraz nie odpiszesz, to zrywam z tobą!

Straszenie zerwaniem, bo nie odpisał od razu, nie wygląda to dobrze. Nie odpisując nie oznacza, że ciebie ignoruje. Może po prostu nie ma czasu, albo nie słyszał dźwięku wiadomości. Takie grożenie rozstaniem może odwrócić się przeciwko tobie.

5. Co kochasz we mnie najbardziej?

Nie złość się jak jego odpowiedź będzie brzmiała „wszystko w tobie kocham”, bo może naprawdę tak myśleć. Ciągłe zmuszanie do odpowiadania na tego typu pytania, mogą doprowadzić do szału.

6. Czemu tak długo nie odpisujesz?!

Powody mogą być takie same, jakie zostały wspomniane wyżej. Do tego, każdy potrzebuje chwili dla siebie, a bombardując go wiadomościami, które ewidentnie są pretensjami, to możesz zacząć go konkretnie denerwować.

7. Ciekawe co robisz. A może mnie właśnie zdradzasz?

Ciągłe podejrzewanie o zdrady mogą zniszczyć związek. Jeśli nie masz konkretnych dowodów na takie czyny, to może nie pisz o nich codziennie tylko dlatego, że wykreowałaś w głowie takie scenariusze. A jeśli nie ufasz swojemu partnerowi, to po prostu z nim porozmawiaj.

8. Po powrocie wynieś śmieci, umyj naczynia, pójdź na zakupy, ugotuj obiad, posprzątaj w domu i wyprowadź psa.

Obowiązkami należy się dzielić, a nie obarczać jedną osobę. Lista rzeczy do zrobienia, którą mu wysyłasz, strasznie działa mu na nerwy.

9. Myślisz ciągle o mnie?

Nawet jakby się chciało, to nie jest to możliwe, aby myśleć o jednym 24h. Nasze myśli muszą być ukierunkowane w ciągu dnia na wiele spraw, ale wcale to nie oznacza, że ciebie nie kocha. Ciągłe pytania czy tęskni, kocha i myśli sprawią, że będzie miał ciebie dość.

10. O której będziesz? Jak zwykle się spóźniasz!

Każdemu zdarzyło się spóźnić i pewnie jeszcze nie raz się zdarzy. Nawet i tobie. Każdy ma prawo do kilku minut spóźnienia i nie trzeba od razu zasypywać pytaniami gdzie jest i za ile będzie. Takie zachowanie bardzo irytuje faceta.

+
Udostępnij: