• Okładka artykułu Panie ignorują, a panowie kochają - 4 cechy, które najbardziej przyciągają uwagę mężczyzn!
  31
  11 Kwi 2019

  Panie ignorują, a panowie kochają - 4 cechy, które najbardziej przyciągają uwagę mężczyzn!

  • #związek
  • #druga połówka
  • #kobieta
  • #mężczyzna
Kiedy poznajemy nową osobę zrozumiałe jest, że staramy zaprezentować się z jak najlepszej strony. Pragniemy podkreślić swoje zalety, ale zapominamy, że kobiety i mężczyźni zwracają uwagę na zupełnie różne cechy. Jakie zalety mężczyźni szukają u kobiet?

1. Umiejętność podejmowania szybkich decyzji

Nikt nie lubi kiedy druga osoba ociąga się z podjęciem decyzji i okazuje niezdecydowanie. Mężczyźni uwielbiają, kiedy kobieta dokładnie wie czego chce i sumiennie do tego dąży. Można wtedy zauważyć niezależność, która jest pociągająca. Osoby, które mają z tym problem nie będą dobrze odbierane przez innych.

2. Poczucie humoru

Mężczyźni uwielbiają żartować i się śmiać, a jeszcze lepiej, kiedy mogą to robić z kobietą, która ich interesuje. Dystans do siebie i poczucie humoru jest ważną i pożądaną cechą u każdego. Od razu przyjemniej i lepiej się rozmawia, kiedy wiesz, że możesz rzucić od czasu do czasu żartem, a druga osoba będzie się z tego śmiała.

3. Inteligencja

To chyba oczywiste, że pragniemy mieć przy sobie kogoś, z kim można porozmawiać na poważne tematy lub po prostu przeprowadzić rozmowę o różnych ciekawostkach ze świata. Mężczyzna nie będzie zainteresowany na dłużej, jeśli odczuje, że z daną kobietą nie można porozmawiać na ważniejsze tematy.

4. Umiejętność słuchania

Mężczyźni lubią, kiedy kobieta ich słucha i chce ich poznać. Dodatkowo dawkuje informacje na swój temat, a to pozwala mu krok po kroku poznawać kolejne tajemnice. W końcu nikt nie ma ochoty spotykać się z osobą, która jest niczym otwarta księga i ciągle opowiada o sobie, a nie zwraca uwagi na innych.