Przerażająca przepowiednia Baby Wangi na 2023 rok

Baba Wanga, nazywana była „Nostradamusem z Bałkanów”. Jej tajemnicze i zawiłe wizje pełne były katastrof i przerażających obrazów, dotyczących losów ludzkości. Uważa się, że niewidoma mistyczka przewidziała wiele rzeczywistych wydarzeń, jak dojście Hitlera do władzy, katastrofę w Czarnobylu, narodziny ISIS, czy nawet pandemię koronawirusa. Mówiła także o końcu świata. Jaka jest jej przepowiednia na nadchodzący rok?

  Nadchodzący rok nie będzie szczęśliwy

  Baba Wanga, czyli Wangelija Pandewa Dimitrowa, oprócz tego, że przewidziała wiele wydarzeń z przeszłości, wcale nie miała dobrych wieści dla współczesnych. Według niej nadchodzący 2023 rok nie będzie szczęśliwy. Możemy spodziewać się wielu problemów i katastrof, które w efekcie doprowadzą do KOŃCA ŚWIATA…

  Przerażająca przepowiednia Baby Wangi na 2023 rok

  Te słowa Baby Wangi dotyczą nadchodzących miesięcy!

  Straszna katastrofa w roku lustrzanym ogarnie świat. Epidemia będzie wszędzie. Choroba rozprzestrzeni się szybko na całym świecie i zabierze wielu ludzi.

  Nowy groźny wirus w 2023 roku

  Jak podaje serwis msn.com Baba Wanga wieszczyła także, że w 2023 roku ma się pojawić nowy groźny wirus, który będzie pochodzić z dalekiej Syberii. W związku z globalnym ociepleniem, uwolniony zostanie on z lodu i bardzo szybko rozprzestrzeni się po całym globie. Odbierze wiele żyć, a znalezienie lekarstwa na niego, będzie szczególnie trudne.

  Wybuch elektrowni atomowej, ciemne wieki i… koniec świata

  Baba Wanga uważała, że apokalipsa nadejdzie dopiero w 5079 roku. Doprowadzą do niej katastrofalne zmiany klimatu, a także użycie nieznanej dotąd broni. Oznacza to, że ludzkość jak na razie może odetchnąć… Jednak nadchodzące lata wcale nie będą łatwe…

  Według znanej mistyczki jeden z krajów już teraz zacznie prowadzić badania nad nową bronią biologiczną. W tym czasie wybuchnąć ma też elektrownia atomowa! Jasnowidzka ponadto wieszczyła, że w 2023 roku Ziemia może zmienić swój orbitę, co doprowadzi do nagłych i silnych zmian w klimacie. Pojawi się „solarne tsunami” i powrócą „ciemne wieki”.

  ZOBACZ TAKŻE: Które znaki zodiaku czeka bogactwo w 2023 roku? Sprawdź, czy Tobie się powiedzie!

  Udostępnij: