Żona Dawida Kubackiego walczy o życie! Skoczek przekazał dramatyczne informacje!

Dawid Kubacki nagle opuścił konkurs w Raw Air. Przez ten czas nie było wiadomo skoczek nagle zrezygnował ze skoków i wrócił do domu. Jak się okazuje ma to związek z dramatyczną sytuacją. Żona Dawida Kubackiego walczy o życie!

  Dawid Kubacki miał walczyć w niedzielnym konkursie w klasyfikacji generalnej Raw Air. Jednak kilka godzin przed startem w konkursie polski skoczek wycofał się w tym sezonie z zawodów. Wielu kibiców zastanawiało się, co się stało, że Kubacki zrezygnował z konkursu. PZN przekazało informację, że nieobecność skoczka spowodowana była sprawami prywatnymi.

  Fani z niepokojem przyjęli wiadomość o wycofaniu się 33-letniego polskiego skoczka. Wielu domyślało się, że stało się coś bardzo niepokojącego. Niestety wielu miało słuszne obawy, gdyż skoczek zamieścił na swoim profilu zdjęcie swojej żony i dzieci i we wpisie poinformował o problemach zdrowotnych ukochanej.

  Ukochana polskiego skoczka z przyczyny kardiologicznych wylądowała w szpitalu. Niestety jej stan jest bardzo poważny i lekarze walczą o jej życie! Jest jednak pewien, że ukochana pokona chorobę:

   

  Mój nagły powrót do domu.... jestem wam winien słowo wyjaśnienia😔 Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem że będzie walczyła.

  Najlepszy polski skoczek poinformował także, że w związku z sytuacją, rezygnuje w rywalizacji w tym sezonie:

  Oczywiście to dla mnie koniec sezonu ale nie to jest teraz najważniejsze.

  Życzymy powrotu do zdrowia.

  Udostępnij: