Dawid Kubacki zabrał głos w sprawie stanu zdrowia swojej żony…

Dawid Kubacki zamieścił na swoim profilu wpis, w którym poinformował o stanie zdrowia swojej żony. Pod postem pojawiło się wiele słów wsparcia i podziwu!

  Dawid Kubacki miał walczyć w niedzielnym konkursie w klasyfikacji generalnej Raw Air. Jednak kilka godzin przed startem w konkursie, polski skoczek wycofał się i wrócił do Polski. Jego rezygnacją tłumaczono „sprawami prywatnymi”.

  Fani z niepokojem przyjęli wiadomość o rezygnacji 33-letniego polskiego skoczka. Wielu czuło, że stało się coś bardzo złego. Niestety wielu miało słuszne obawy, gdyż w poniedziałkowe popołudnie skoczek zamieścił na swoim profilu zdjęcie swojej żony i dzieci i we wpisie przekazał druzgocącą informację o tym, że Marta jest w ciężkim stanie i walczy o życie.

  Mój nagły powrót do domu.... jestem wam winien słowo wyjaśnienia😔 Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem że będzie walczyła. Oczywiście to dla mnie koniec sezonu ale nie to jest teraz najważniejsze. – napisała Kubacki.

  Pod zamieszczonym postem skoczka pojawiło się wiele komentarzy ze słowami wsparcia od fanów. Także osoby znane ze świata show-biznesu dodawało otuchy Kubackiemu. Każdy wierzy, że Marta zwalczy chorobę i niedługo powróci do zdrowia.

  Na wiadomość o stanie zdrowia Marty Kubackiej czekało wiele osób. W końcu Dawid Kubacki zamieścił wpis, w którym poinformował, jak się czuje jego żona. Na szczęście stan żony skoczka jest stabilny. Dawid podziękował wszystkim za wsparcie:

  Ostatni czas był dla naszej rodziny czymś bardziej nieprzewidywalnym niż skoki narciarskie. Na żadnych zawodach nie stresowałem się tak, jak słysząc ciągły dźwięk z aparatur monitorujących funkcje życiowe mojej żony. Dziś dzień zawodów, a dla nas pierwsze zwycięstwo. Marta jest stabilna i każdy dzień przynosi jakiś postęp. Dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia

  Pod zamieszczonym postem pojawiło się wiele komentarzy ze sławami podziwu i życzeniami zdrowia dla Marty.

  Udostępnij: