48-letnia Hilary Swank urodziła bliźnięta!

W Wielkanoc znana aktorka pochwaliła się szczęśliwą nowiną. Hilary Swank po raz pierwszy została mamą. 48-letnia gwiazda urodziła bliźnięta! Zdradziła płeć dzieci!

  Hilary Swank to jedna z najbardziej znanych aktorek Hollywood. Wystąpiła w wielu produkcjach telewizyjnych oraz kinowych. Gwiazda jest szczęśliwą posiadaczką dwóch Oscarów za rolę w „Nie czas na łzy” i „Za wszelką cenę”.

  Oną Chada Lowa, z którym rozstała się w 2007 roku. Później była w związku ze swoim agentem Johnem Campisi, jednak i ta relacja nie przetrwała. W 2018 roku aktorka wyszła za mąż za Philipa Schneidera.

  Kilka miesięcy temu Hilary podzieliła się ze światem swoją radosną nowiną. Aktorka ogłosiła wówczas, że za kilka miesięcy po raz pierwszy zostanie mamą. Wyznała, że od dawna marzyła o macierzyństwie, a teraz jej pragnienie zostało spełnione:

  To jest coś, czego pragnęłam od dawna. Wreszcie mogę wyjawić, że będę mamą. I nie tylko jednego, ale dwójki dzieci. Nie mogę w to uwierzyć. To prawdziwy cud i błogosławieństwo – mówiła Hilary Swank podczas wywiadu w programie Good Morning America.

  W Wielkanoc w końcu aktorka pochwaliła się swoim ogromnym szczęściem. Swank zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje tyłem trzymając na rękach dwa noworodki. Tym samym aktorka oznajmiła, że bliźniaki są już na świecie. 48-latka po raz pierwszy została mamą.

  Hilary przyznała, że poród nie był łatwy, jednak warto było. Przy okazji zdradziła, że na świecie pojawiła się parka- chłopiej i dziewczynka.

  „To nie było łatwe. Ale chłopcze (i dziewczynko!) było warto. Wesołych Świąt Wielkanocnych. Wpis z czystego nieba”

  Pod zamieszczonym postem pojawiło się wiele komentarzy od fanów aktorki, którzy gratulowali swojej idolce.

  Udostępnij: