Ojciec zmarłej Polki zdradził, że córka przed śmiercią przeżyła horror. Są wyniki sekcji zwłok

W poniedziałek na wyspie Rodos przeprowadzono sekcję zwłok, znalezionej w niedzielę 27-letniej Polki. Znana jest oficjalna przyczyna śmierci Anastazji Rubińskiej.

Historią zaginięcia 27-letniej Anastazji Rubińskiej na greckiej wyspie żyje całą Polska. Niestety, po kilku dniach poszukiwań, w minioną niedzielę odnaleziono ciało młodej kobiety.

Zaginięcie Anastazji Rubińskiej, do którego doszło 12 czerwca, wstrząsnęło opinią publiczną. W minioną niedzielę odnaleziono ciało młodej kobiety, a kolejnego dnia oficjalnie potwierdzono, że jest to zaginiona Polka.

W toku śledztwa okazało się, że mężczyźni z Bangladeszu, którzy jak już wiadomo, przebywali z Polką zanim 27-latka zaginęła, zeznali, że nie są zamieszani w tę sprawę. Fakty okazują się jednak inne. Po tym, jak jeden z nich został zatrzymany, w jego mieszkaniu znaleziono dowody wskazujące, że Anastazja przebywała w mieszkaniu Banglijczyka, czyli zużytą prezerwatywę, zakrwawioną koszulkę, a także jej DNA.

32-letni mężczyzna nie przyznał się do zabójstwa, utrzymując, że doszło między nimi doszło wyłącznie do stosunku seksualnego. Według informacji przekazywanych przez greckie media, policja podejrzewa 32-latka o zamordowanie kobiety, której ciało znaleziono około kilometra od jego mieszkania.

Polka była torturowana

Pojawiają się coraz to nowsze informacje dotyczące tragicznej śmierci 27-letniej Polki.

Według relacji greckiego portalu ethnos.gr, Anastazja Rubińska mogła być torturowana przed śmiercią przez swoich oprawców.

Nie znamy jeszcze dokładnych okoliczności jej śmierci, ale dotychczasowe dowody wskazują na to, że była torturowana aż do utraty przytomności - ujawnił anonimowy funkcjonariusz 

Dodatkowo, zdradzono, że na ciele kobiety widoczne były siniaki, a także miała uraz głowy.

Ojciec zamordowanej Polki w rozmowie z portalem Onet.pl wyjawił, że jego córka mogła być zgwałcona przez więcej niż jednego mężczyznę.

Oni ją zwodzili, najwidoczniej czekali aż się ściemni. (…) Reszta tych napotkanych mężczyzn może dobiegła, bo słyszeliśmy, że więcej osób ją zgwałciło

W związku z zabójstwem 27-letniej Polki, zatrzymano pięciu mężczyzn, a głównym podejrzanym jest 32-latek pochodzący z Bangladeszu, w którego mieszkaniu znaleziono wstrząsające dowody.

Wyniki sekcji zwłok zamordowanej w Grecji Polki

W poniedziałek na wyspie Rodos przeprowadzano sekcje zwłok 27-letniej Polki. Potwierdziły się wcześniejsze przepuszczenia dotyczące śmierci Anastazji. Wyniki sekcji zwłok Anastazji Rubińskiej zostały przekazane prokuraturze, która zleciła dodatkowe badania, w tym analizę DNA oraz toksykologiczną. Sekcja wykazała, że 27-latka zmarła przez uduszenie, a także była bita.

Zobacz także: Tak chłopak zaginionej na Kos Polki zareagował na jej śmierć

Udostępnij: