Płatny Facebook i Instagram w Polsce! Kiedy nadejdą zmiany?

Meta wprowadza do Polski płatną subskrypcję na Facebooku i Instagramie. W ciągu kilku tygodni zostaną wprowadzone wielkie zmiany! Odblokowanie dodatkowych możliwości będzie co nieco kosztować. Dowiedz się więcej na ten temat.

  Facebook i Instagram będą płatne

  Nie tak dawno głośno było o Twitterze, który po wprowadzeniu możliwości płatnej weryfikacji, wprowadził także ograniczenie ilości przeglądanych postów dla ludzi korzystających z serwisu w darmowej wersji. To nie wszystko, teraz płatny miesięczny abonament planują wprowadzić także Facebook i Instagram!

  Usługa Meta Verified dla platform Facebook i Instagram właśnie trafiła na polski rynek. Jej wdrażanie jej potrwa kilka tygodni i po tym czasie dodatkowe usługi na portalach staną się płatne.

  ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje 48-letnia piosenkarka. Targnęła się na swoje życie…

  Ile to będzie kosztować?

  Za nową usługę trzeba będzie co nieco zapłacić.

  Możliwość zakupu Meta Verified w naszym kraju pojawi się w nadchodzących tygodniach, a usługa będzie kosztowała miesięcznie 65 zł przy zakupie w przeglądarce lub 80 zł przy zakupie w aplikacji mobilnej na iOS i Androida.

  Za granicą ceny Meta Verified wynoszą aktualnie 11,99 dolarów w przeglądarce i 14,99 dolarów w aplikacji mobilnej.

  Czy każdy będzie musiał zapłacić?

  Wiele osób zastanawia się, czy subskrypcja będzie obowiązkowa dla każdego użytkownika. Czy to oznacza, że od teraz za przeglądanie mediów społecznościowych będziemy musieli płacić? Na szczęście tak się nie stanie, jednak osoby opłacające subskrypcję otrzymają szereg benefitów. To wciąż oznacza, że korzystanie z tych social mediów pozostanie darmowe.

  Te możliwości zapewnia subskrypcja

  Jak pisze portal wirtualnemedia.pl, płatna subskrypcja na Facebooku i Instagramie zapewnia następujące możliwości:

  - plakietkę potwierdzającą, że użytkownik jest faktycznie osobą, za którą się podaje, oraz że konto zostało uwierzytelnione za pomocą dokumentu tożsamości;

  - większą ochronę przed podszywaniem się dzięki monitorowaniu kont mogących atakować profile osób, które stają się popularne i zyskują obserwujących;

  - możliwość kontaktu z zespołem wsparcia technicznego w przypadku problemów z kontem; - specjalne funkcje umożliwiające wyrażanie siebie w wyjątkowy sposób.

   

  Udostępnij: