Nie żyje ulubiona gwiazda polskiego "Gogglebox"...

W ostatnich dniach informacje dotyczące stanu zdrowia mamy Izabeli Zeiske, znanej z programu Gogglebox, wzbudzały zaniepokojenie. Niestety, 10 lutego gwiazda reality-show poinformowała o śmierci swojej mamy. Izabela Zesike zamieściła na swoim profilu na Instagramie poruszający wpis.

Mama Izabeli Zeiske w szpitalu

Izabela Zeiske programie Gogglebox często pojawiała się wraz ze swoją matką, która wzbudzała sporą sympatię widzów. Kilka dni temu starsza pani trafiła do szpitala,o czym poinformowała Iza. W obliczu trudnej sytuacji Zeiske prosiła o wsparcie duchowe i modlitwę dla swojej mamy.

Moja mama jest bardzo chora. Cały dzień spędziliśmy w szpitalu. Proszę was o modlitwę, o wsparcie. Jestem zrozpaczona, błagam was o zdrowie dla mojej mamy 

Odeszła gwiazda Gogglebox – matka Izabeli Zeiske

Wielu sympatyków Izy i Joachima żyło nadzieją na poprawę stanu zdrowia matki Izabeli. Niestety, dzisiaj Izabela podzieliła się smutnymi nowinami. Jak się dowiedzieliśmy, matka Izabeli zmarła w szpitalu.

Zdjęcie Nie żyje ulubiona gwiazda polskiego "Gogglebox"... #1

Uczestniczka Gogglebox zamieściła na swoim profilu na Instagramie  kilka rodzinnych fotografii, dodając do nich emocjonalny wpis, który porusza najgłębsze struny serca:

“Serce nasze przepełnia żal,smutek…rozpacz😪🖤

Dzisiaj przestało bić pełne miłości,oddania SERDUSZKO🖤🖤🖤 naszej ukochanej MAMUCHNY I BUNI..🖤🖤🖤

Życie zaczyna się i kończy, ale dla najbliższej osoby nie ma wieku i obojętnie ile ma lat zawsze jest to za mało ,a ból rozsadza serce i wnętrze.😪🖤😪🖤😪🖤😪🖤😪🖤

MAMUNIU byłaś ogromnie troskliwą , kochającą beż,granic ,oddaną beż reszty Matką i Babcią…..

Nie wiem jak poradzimy sobie beż CIEBIE……

😪🖤😪🖤😪🖤😪🖤😪🖤😪🖤😪🖤😪🖤😪🖤😪🖤😪”

Pani Izabeli oraz całej rodzinie zmarłej gwiazdy Gogglebox" składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Udostępnij: