Budda rozda 2 miliony złotych! “Gigantyczna akcja na całą Polskę”

Budda to youtuber, który znany jest ze swojej hojności. Jakiś czas temu 24-latek zorganizował akcję, w której do wygrania było aż 7 aut. Tym razem fani Buddy będą mieli okazję zdobyć w sumie 2 miliony złotych!

Kim jest Budda?

Budda, czyli Kamil Labuda to jeden z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Cztery lata temu założył swój kanał, na którym tworzył content motoryzacyjny, gdzie aktualnie zarabia ogromne sumy pieniędzy. 

24-latek jest bardzo zaangażowany w pomoc innym i często organizuje zaskakujące akcje charytatywne, o których jest bardzo głośno w mediach. 

Warto przypomnieć, że w lipcu ubiegłego roku, nieznajomy mężczyzna podrzucił pod jeden z domów dziecka w województwie podkarpackim, skrzynkę w której znajdowało się 100 tysięcy złotych i słodycze. Do skrzynki dołączony był liścik z tekstem: "Proszę się nie bać. Paczka to darowizna. Nic groźnego". Hojnym nieznajomym okazał się właśnie Budda. 

Zdjęcie Budda rozda 2 miliony złotych! “Gigantyczna akcja na całą Polskę” #1

Wcześniej mężczyzna zorganizował akcję na jednej ze stacji benzynowych w Rzeszowie, gdzie można było zatankować paliwo na koszt youtubera. 

Kolejna wielka akcja youtubera odbyła się na początku roku, gdy osoby, które wzięły udział w loterii miały do wygrania 7 samochodowych oraz wiele innych nagród pocieszenia. 

Co więcej, w dzień finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Budda przebrał się za starszego pana i wrzucił do puszek WOŚP łącznie 100 tysięcy złotych.

Kolejna akcja Buddy

Teraz 24-latek szykuje kolejną wielką akcję, gdzie ma do rozdania w sumie 2 miliony złotych. Jak zapowiedział Budda będzie to największa akcja w Polsce, która jeszcze nigdy nie miała miejsca: 

W kwietniu będą pierwsze puchy dla was. Mogę wam powiedzieć przedpremierowo, że będzie dla was gigantyczna akcja na całą Polskę. Wręcz ja nie widziałem przynajmniej takiej akcji nigdzie na świecie. Będziecie mieli do wygrania milion złotych dla osób niepełnoletnich i milion złotych dla osób pełnoletnich

Warto także wspomnieć, że jakiś czas temu YouTuber zapowiedział, że niebawem do sklepów trafią produkty sygnowane jego nazwiskiem- napoje energetyczne i bezalkoholowe. 

Udostępnij: