„Taniec z Gwiazdami 14”! To oni odpadli w ćwierćfinale!

Za nami już 8. odcinek 14 edycji programu „Taniec z Gwiazdami”. Oprócz niesamowitych występów tancerzy i gwiazd, mieliśmy okazję zobaczyć także bliskich uczestników na parkiecie. Było to wyjątkowe i emocjonujące show. Tym razem ktoś musiał się również pożegnać z programem. Kto odpadł w ćwierćfinale?

„Taniec z Gwiazdami” to program, który ma w sobie niepowtarzalny urok i emocje, zdobywając serca polskiej publiczności. W tydzień przed półfinałem, uczestnicy stanęli przed wyzwaniem przygotowania dwóch układów tanecznych, z czego jeden wykonywali ze swoimi bliskimi. To niełatwe zadanie, które wymagało nie tylko talentu, ale także zaangażowania i współpracy z partnerami życiowymi czy rodziną.

Na scenie pojawił się Krzysztof Szczepaniak, który powrócił do programu zaledwie kilka dni wcześniej, zastępując Dagmarę Kaźmierską, która zrezygnowała z udziału w show. Atmosfera była napięta, wszyscy dawali z siebie wszystko, starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom widzów i jury.

Niestety, jak to bywa co tydzień, jedna osoba musiała pożegnać się z programem.

Ćwierćfinał „Tańca z Gwiazdami”

Ósmy odcinek "Tańca z Gwiazdami" był pełen emocji i niespodzianek, które poruszyły serca widzów. W ostatnim etapie musieliśmy pożegnać kolejnego uczestnika, a także przyjęliśmy zaskakującą rezygnację jednej z gwiazd. Dagmara Kaźmierska, dotychczasowa uczestniczka programu, zmuszona była opuścić rywalizację z powodu kontuzji żebra. Mimo tego, duch show musiał trwać, a widzowie wyczekiwali z niecierpliwością, kto tym razem opuści parkiet.

Odcinek na żywo dostarczył mnóstwo wzruszeń. Pomimo bólu i rozczarowania związanego z koniecznością rezygnacji, Dagmara Kaźmierska wyraziła wdzięczność swojemu partnerowi tanecznemu i wszystkim, którzy ją wspierali w tej trudnej chwili. Nie zapomniała również o swojej partnerce tanecznej, Iwonie Pavlović. Publiczność mogła również delektować się znakomitymi występami pozostałych par, które niezmiennie dostarczały niezapomnianych wrażeń i talentu na parkiecie.

Cześć Hakielku. Gorzej bywało i brawo bili. Boli mnie wszystko, jestem obolała ale jestem z Wami sercem. Musicie dalej oglądać program, bo to jest najpiękniejszy program w tym kraju.Teraz wszyscy cudownie tańczą, więc ja nie psuję tego poziomu, ale moje serce jest z Roxie, naszą iskierką. Kochana nasza piękna Alexis, odetchniesz w końcu z ulgą - usłyszeliśmy ze studia stacji Polsat

Węgiel i Sokołowska zachwyciły jury

Roksana Węgiel i Michał Kassin wywołali burzę oklasków i podziwu jurorów swoją wyjątkową interpretacją rumby. Ich taniec poruszył serca wszystkich oceniających, którzy nie szczędzili komplementów. Ich występ był tak porywający, że widzowie nagrodzili ich owacjami na stojąco. To był moment, który na długo zapadnie w pamięci wszystkich.

Również występ Krzysztofa Szczepaniaka i Sary Janickiej zachwycił jury. Ta para również zaprezentowała rumbę. Mimo kontrowersji związanych z ich wcześniejszym odejściem z programu i powrotem, para ta udowodniła, że ma ogromny potencjał taneczny. Ich interpretacja była pełna pasji i zaangażowania, co zapewniło im uznanie zarówno jury, jak i publiczności. To pokazuje, że czasami nawet po niepowodzeniach można się podnieść i osiągnąć spektakularne sukcesy.

Niezapomniane wrażenia dostarczyli także Maciej Musiał i Daria Syta, którzy zaprezentowali dynamiczny fokstrot, poruszając publiczność swoją energią i synchronizacją. Ich perfekcyjne wykonanie nie tylko zachwyciło jurorów, ale również zdobyło serca widzów, sprawiając, że tańczyli razem z nimi.

Anita Sokołowska i Jacek Jeschke postawili na taniec współczesny, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Ich głęboka i emocjonalna interpretacja tańca poruszyła widzów do głębi i została nagrodzona wysokimi ocenami przez jury. To był prawdziwy taneczny majstersztyk, który zapadnie długo w pamięci widzów.

Julia Kuczyńska, znana również jako Maffashion, wraz z Michałem Danilczukiem, zamknęli pierwszą rundę tanecznych występów prezentując widowiskowy fokstrot. Ich taniec był pełen elegancji i splendoru, przyciągając uwagę wszystkich swoją finezją i profesjonalizmem. To było prawdziwe arcydzieło na parkiecie, które zostanie zapamiętane na długo.

Taniec z bliskimi

Druga runda Tańca z Gwiazdami była podwójnie emocjonująca, ponieważ uczestnicy mieli szansę zaprezentować się w towarzystwie swoich bliskich. Roksana Węgiel, Michał Kassin oraz Kevin Mglej wystąpili jako trio, prezentując pasjonujące tango, za które otrzymali 40 punktów.

Następnie Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka, wspierani przez partnerkę aktora, Aleksandrę Rutkowską, wykonywali walca angielskiego.

Maciej Musiał i Daria Syta zaprosili mamę aktora do wspólnego tańca i zaprezentowali energiczny jive, za co otrzymali 40 punktów. Anita Sokołowska, Jacek Jeschke i brat aktorki wykonali piękny walc wiedeński.

W drugiej części wieczoru Julia Kuczyńska i Michał Danilczuk zaprezentowali zmysłową salsę, którą tańczyli wspólnie z przyjaciółką Maffashion, Kasią.

Jednakże, po wszystkich niesamowitych występach, nadszedł czas na bolesną decyzję.

Kto pożegnał się z programem „Taniec z Gwiazdami”?

Po intensywnych i emocjonalnych występach nadszedł czas na nieuchronną eliminację. W gronie zagrożonych par znaleźli się Maciej Musiał i Daria Syta, oraz powracający do show Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka. Niestety, mimo determinacji i zaangażowania, to właśnie Krzysztof i Sara musieli pożegnać się z programem, decyzją jury i widzów.

Ich ostatni występ, wykonując rumbę i walc angielski, był pełen wrażeń i staranności. Towarzyszyła im także partnerka Krzysztofa - Aleksandra. Choć za swoje tańce otrzymali dobre oceny - 35 punktów za rumbę i 40 punktów za walc angielski, okazało się to niewystarczające, by zapewnić sobie miejsce w półfinale Tańca z Gwiazdami.

Mimo że droga zakończyła się dla nich tutaj, ich wysiłek i pasja na pewno pozostaną w pamięci widzów. Każdy występ przynosił nam niezapomniane chwile i pokazywał ogromną determinację uczestników, co sprawia, że to taneczne show jest tak niezwykłe.

Udostępnij: