Roksana Węgiel w końcu odniosła się do sprawy Dagmary Kaźmierskiej!

Roksana Węgiel i Dagmara Kaźmierska poznały się w “Tańcu z gwiazdami” i obie bardzo sobie kibicował. Po wypłynięciu szokujących faktów z życia Królowej życia wiele osób odwróciło się od niej. A co na ten temat sądzi Roxie? To co powiedziała młoda piosenkarka może zaskoczyć!

Węgiel i Kaźmierska z "Tańcu z gwiazdami 14"

Dagmara Kaźmierska i Roksana Węgiel był uczestniczkami 14. edycji “Tańca z gwiazdami”. W trakcie emisji programu łatwo było dostrzec, że pomiędzy gwiazdami nawiązała się nić porozumienia i obie bardzo sobie kibicowały. 

Tuż przed półfinałem Kaźmierska zrezygnowała z tanecznego show, a kilka dni później  w mediach pojawiły się artykuły związane z mroczną przeszłością Królowej życia. od tej pory stacje odwróciły się od Dagmary, a ta po kilku dniach od wybuchu afery wydała oświadczenie, w którym odniosła się do tej sytuacji:  

Kochani, nie odzywałam się do Was kilka ostatnich dni. Jestem tylko człowiekiem , potrzebowałam się zmierzyć z tym co się wydarzyło. Jeszcze kilka dni temu byłam przedstawiana w Mediach jako Królowa , a obecnie jako najgorszy zwyrodnialec, bestia zasługująca na wieczne potępienie za okropieństwa, które RZEKOMO miałam popełnić . Nigdy nie ukrywałam, że prowadziłam klub towarzyski. KLUB TOWARZYSKI – a nie miejsce do gnębienia kobiet !!!

Roksana Węgiel o sytuacji Dagmary Kaźmierskiej

Węgiel długo milczała na temat sytuacji związanej z sytuacją Kaźmierskiej. Ostatnio jednak w rozmowie z jednym z portali przerwała milczenie i powiedziała. co myśli na temat afery związanej z Dagmarą. Przyznała, że jest jej przykro i współczuje celebrytce. 

To jest przykre. Ja jej współczuję, bo ona nigdy tego nie ukrywała. Nie mówię o szczegółach, bo tak naprawdę nikt z nas nie wie, co było prawdą, co nie było prawdą. Ale kiedy ktoś już odsiedział swoją karę, pokutował za swoje winy, to nie powinno się do tego wracać - powiedziała Roksana Węgiel. 

Dodała także, że zna Dagmarę prywatnie i wie, że ta jest dobrą osobą, która robi wiele pozytywnych rzeczy: 

Ja ją poznałam prywatnie, ona robi bardzo dużo dobrego. Może to są rzeczy, o których ona nie mówi publicznie – pomaga dzieciom, ludziom, którzy tego potrzebują. Uważam, że ona ma naprawdę dobre serce

Udostępnij: