Podjęła decyzję! Niepokojące wieści o ciężko chorej księżnej Kate!

Od momentu, gdy w mediach pojawiło się oświadczenie księżnej Kate o jej walce z rakiem, nie ma dnia bez nowych artykułów dotyczących jej stanu zdrowia. Tym razem poddanych zasmuciły nowe niepokojące doniesienia. Ciężko chora Kate podjęła ważną decyzję!

Księżna Kate choruje na raka

Niepokój poddanych o stan zdrowia księżnej Kate nie ustaje, odkąd w marcu wyjawiła, że cierpi na nowotwór i rozpoczęła chemioterapię. Mimo zapewnień Williama, że jego żona czuje się coraz lepiej, nadal nie pojawia się ona publicznie. Media donoszą, że nie będzie jej obecnej na kolejnym ważnym wydarzeniu.

Wykryto u mnie chorobę nowotworową. Zespół medyczny zalecił mi poddanie się chemioterapii- ogłosiła Księżna Walii w swoim oświadczeniu- wyznała Kate w poruszającym oświadczeniu.

Poddani martwią się o księżną Kate!

Brytyjczycy nieustannie wyrażają swoje wsparcie dla księżnej Kate, mając nadzieję na jej szybki powrót do zdrowia. Wspierając rodzinę królewską, wszyscy podkreślają, jak bardzo księżna jest ceniona i kochana przez społeczeństwo.

ZOBACZ TAKŻE: 10 znaków od Anioła Stróża, które mówią, że musisz zmienić kierunek swojego życia!

Niepokojące wieści o ciężko chorej księżnej

Niepokój wśród obywateli o stan zdrowia księżnej Kate wciąż trwa. Nadal unika publicznych wystąpień, co wywołuje rosnące zmartwienie. Jak podają brytyjskie media, żona przyszłego króla podjęła teraz kolejną ważną decyzję.

Zdjęcie Podjęła decyzję! Niepokojące wieści o ciężko chorej księżnej Kate! #1

Księżna Kate podjęła ważną decyzję

Media obiegły wieści, że pomimo otrzymanego zaproszenia, księżna Kate nie będzie obecna na ślubie Hugh Grosvenora, ojca chrzestnego jej najstarszego syna, George'a. Grosvenor, jeden z najzamożniejszych Brytyjczyków, jest także chrześniakiem króla Karola oraz ojcem chrzestnym syna księcia Harry'ego, Archiego.

Jego ślub z Olivią Henson odbędzie się bez udziału Kate, a także bez obecności króla Karola i jego żony, którzy również musieli zrezygnować z uczestnictwa w ceremonii. Krążą plotki, że księżna Kate musiała odwołać swoje plany z powodu skutków ubocznych chemioterapii. Brytyjska prasa donosi o poważnych efektach leczenia, które prawdopodobnie potrwają jeszcze jakiś czas.

Księżna wymiotuje, zmaga się także z nudnościami. Kate Middleton cierpi na wypadanie włosów i utratę wagi w związku z walką z nieujawnioną postacią raka — czytamy niepokojące doniesienia w brytyjskich mediach.

 

Udostępnij: