Przełomowe zmiany w TVN! Znany program zniknie z anteny!

TVN zapowiada istotne zmiany w swojej ramówce. Kultowy program, który od lat cieszył się dużą popularnością, zostanie usunięty z anteny. Na jego miejsce stacja wprowadzi nowe formaty, które mają przyciągnąć uwagę publiczności. Jakie nowości czekają na widzów? Jaki program zniknie z anteny?

TVN wprowadza nowe propozycje

W okresie wakacyjnym TVN zrezygnuje z powtórek popularnego show "Milionerzy". Zamiast tego stacja przygotowała nowe propozycje, które mają przyciągnąć widzów.

ZOBACZ TAKŻE: Do końca sierpnia odbędą się kontrole w domach! Możliwa kara nawet do 5000 złotych!

W poniedziałki i wtorki o 20:50 będzie można oglądać popularne seriale "Belfer" i "Yellowstone". Te produkcje zdobyły już szeroką publiczność i mają zapewnić stacji wysoką oglądalność w letnie wieczory.

Środowe wieczory w TVN będą poświęcone filmom, które dostarczą widzom różnorodnych emocji i rozrywki. Natomiast w czwartki mają być emitowane powtórki "Kuchennych rewolucji", ten program cieszy się stałą popularnością wśród widzów.

Największe zmiany w wieczornych emisjach programów

Najbardziej znaczące zmiany w ramówce TVN dotyczą wieczornego pasma informacyjnego. Od lipca 2024 roku program "Sport" będzie nadawany o 18:45, a "Pogoda" o 18:55, tuż przed głównym wydaniem "Faktów".

To może zaskoczyć wielu odbiorców, gdyż ostatnia taka zmiana miała miejsce w 1999 roku, kiedy to serwis pogodowy został przeniesiony na godzinę 18:55.

Zmiany w godzinach emisji "Sportu" i "Pogody" będą miały wpływ także na inne programy. "Uwaga!" będzie teraz emitowana o 19:40 w dni powszednie i o 19:35 w weekendy.

Oznacza to, że widzowie będą musieli przyzwyczaić się do nowych godzin nadawania swoich ulubionych programów. Zmiany te zostaną wprowadzone z myślą o widzach i dostosowaniu się do ich preferencji.

Program „Bitwa o gości” zniknie z ramówki

Jesienne zmiany w TVN przyniosą również koniec programu "Bitwa o gości", który nie pojawi się w powakacyjnej ramówce stacji.

Portal Wirtualnemedia.pl donosi, że decyzja o jego usunięciu wynika z "innych planów ramówkowych" stacji.

Mimo wcześniejszych planów na drugi sezon, castingi do nowej edycji nie zostały rozpoczęte, a projekt został zawieszony. Obecnie nie wiadomo, czy "Bitwa o gości" powróci na antenę w przyszłości.

Zdjęcie Przełomowe zmiany w TVN! Znany program zniknie z anteny! #1

Jakie inne propozycje zostaną przygotowane dla widzów?

Miłośnicy popularnych produkcji TVN nie muszą się martwić, ponieważ jesienna ramówka będzie pełna ulubionych formatów. Według informacji z Wirtualnych Mediów, w jesiennej ofercie znajdą się takie hity jak 13. edycja "MasterChefa" z Przemysławem Klimą w roli jurora, a także "Azja Express" i "Top Model".

Te programy mają za zadanie przyciągnąć szeroką widownię i zagwarantować stacji wysoką oglądalność.

Udostępnij: